ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 13/14 FİNAL | Galatasaray Odeabank 69-58 Fenerbahçe | MS | ŞAMPİYONNN!!!

Galatasaray herseyden once bir spor klubudur. Turkiye'ye futbolun disinda basketbol,voleybol,jimnastik,boks,yelken,su sporlari gibi bircok sporlari turk halkina ilk kez galatasay ve galatasaray lisesi tanistirmistir ve ogretmistir. Bu yuzden sporun besigi derler galatasaray'a. ayrica bu branslarin bize ne katkisi var demek oldukca cahil vir soylemdir bu branslar sayesinde bu tip spor dallarina merakli olan genclere sans taniniyor yani manevi olarak katkisi tartisilmaz bir genc kiz futbol sadece futbol takimimiz uzerinden degil bu tip bayan takimlarimiz sayesinde bize taraftar olabilir. Neyse keske olsen be davut.

Geç bu ayakları geç bunlar bu devirde para etmiyor. R.Madrid dünyanın en çok taraftara sahip kulüplerinden biri kimse de bayan basket takımı voleybol vs var diye tutmuyor para harcamıyor bu kulübe. Cehalet işte böyle safiyane düşüncelerdir. Pragmatik dünyaya sektöre ayak uyduramasan sakarya kocaeli gibi olursun. Galatasaraya gönül verenlerin yüzde 99u futbol sayesindedir. Hiç bir şey bizi futboldaki başarı kadar mutlu etmiyor. Olaylar bu kadar feminen yaklaşman hayret verici diyecem de değil. Neyse keşke netin kopsa.

Geç bu ayakları geç bunlar bu devirde para etmiyor. R.Madrid dünyanın en çok taraftara sahip kulüplerinden biri kimse de bayan basket takımı voleybol vs var diye tutmuyor para harcamıyor bu kulübe. Cehalet işte böyle safiyane düşüncelerdir. Pragmatik dünyaya sektöre ayak uyduramasan sakarya kocaeli gibi olursun. Galatasaraya gönül verenlerin yüzde 99u futbol sayesindedir. Hiç bir şey bizi futboldaki başarı kadar mutlu etmiyor. Olaylar bu kadar feminen yalaşman hayret verici diyecem de değil. Neyse keşke netin kopsa.

yüzde 99 futbol sayesinde doğru ama fenerin basketbolda,voleybolda, bu kadar iyi olurken biz buralara yatırım yapmazsak onların gerisinde kalmış oluruz ayrıca Galatasaray futbol klübü değil spor klübüdür bunu iyi ayırt et bence herkes futbola ilgilenecek diye bir şart yok çevremdeki bazı insanlar bile Galatasaraylı ama basketbolu daha çok seviyor olamaz mı? herşey futbola bağlarsan başarıyı ona endeklersen bu ülkeden ne olimpiyatçı çıkar ne de sporcu gerçi futbola endeksli olmamıza rağmen altyapıdan oyuncu da çıkaramıyoruz orası da var..

Geç bu ayakları geç bunlar bu devirde para etmiyor. R.Madrid dünyanın en çok taraftara sahip kulüplerinden biri kimse de bayan basket takımı voleybol vs var diye tutmuyor para harcamıyor bu kulübe. Cehalet işte böyle safiyane düşüncelerdir. Pragmatik dünyaya sektöre ayak uyduramasan sakarya kocaeli gibi olursun. Galatasaraya gönül verenlerin yüzde 99u futbol sayesindedir. Hiç bir şey bizi futboldaki başarı kadar mutlu etmiyor. Olaylar bu kadar feminen yaklaşman hayret verici diyecem de değil. Neyse keşke netin kopsa.

Futbolla alakasi olmayan basketbol yada voleybolcu olmak disinda hayali olmayan kizlarimizi bosver gel sabri reyizi izle daha mutlu olursun demek neyin kafasi heyy david dennis.

Önce ekonomik yapını düzeltirsin gelir gider dengesi oluşturursun sonra bu tür amatörlere yönelirsin. Dünyanın hangi büyük kulübünde bu branşlar var. Saçma sapan postlar atıp cahilliğinizi açık etmeyin. Olimpiyatları alan ülkelerin nasıl aldığı ortada. Ayrıca ben olimpiyat verilmedi diye hiç üzülmedim.

Düşüncesine saygı duyduğum için like'ledim yoksa katıldığımdan değil . Herkes farklı düşünebilir bu tip konularda . Ayrıca şube kapatmak eziklik göstergesi falan değildir . Şube kapatmak mı ezikliktir yoksa küme düşmek mi ?

100. yılımızda bayan basketbol takımının küme düştüğünü bilmiyorsun heralde ?

Bayan voleybol takımımız 2000-2009 arası amatör liglerde süründü .

Erkek voleybol desen hep asansör takım olduk . Play-off'a çıksın yeter mantığındaydık .

Erkek basketbolda yeni yeni level atlıyoruz . Çok değil daha 3-4 sene önce Eurochallange'lerde sürünüyorduk . Ayhan Şahenk'lerde Ahmet Cömert'lerde az takımımızı desteklemedik . O zaman profesyonel değildi taraftarın takımıydı amatör branşlar.

Futbol takımınında kümeye oynadığı yıllar oldu, ben erkek basketbolda küme düşmemek için oynadığımız sezonlarıda biliyorum tuborg maçı vardı izmirde yenilirsek düşme potasına giriyorduk son saniyeyde aldık salondaydım o gün,ama şube kapansın hiç bir zaman demedim gerekli atılımlarda yapılıyor erkek voleybol biraz boşlandı son dönemde ama kafaya oynamıyoruz diye şube kapatmak doğru olmaz benim görüşüm..

yüzde 99 futbol sayesinde doğru ama fenerin basketbolda,voleybolda, bu kadar iyi olurken biz buralara yatırım yapmazsak onların gerisinde kalmış oluruz ayrıca Galatasaray futbol klübü değil spor klübüdür bunu iyi ayırt et bence herkes futbola ilgilenecek diye bir şart yok çevremdeki bazı insanlar bile Galatasaraylı ama basketbolu daha çok seviyor olamaz mı? herşey futbola bağlarsan başarıyı ona endeklersen bu ülkeden ne olimpiyatçı çıkar ne de sporcu gerçi futbola endeksli olmamıza rağmen altyapıdan oyuncu da çıkaramıyoruz orası da var..

Bu bambaşka bir şey. Benim demek istediğim de bu. Önce ekonomini oturt her şey yoluna sok sonra bunlara yönel. Neden diğer büyük kulüpler buna cezaret edemiyor. Çünkü ekonomilerini sarsmak istemiyor. Ha iş sporcu çıkarmasa eğer o zaman gsgm bu işi yapacak federasyonlar destekleyecek. O işin bambaşka bir boyutu. Sırf fenerin altında kalmamak için yapılan hamleleri bende destekliyorum ama bu fanatikliğimdendir. Biraz gerçekci olmak lazım

+1905 . Türkiyede siyasetin sporda karış karış gezdiği , federasyonların dünyanın en kötü federasyonları olduğu bir ülkede Türk sporunu biz mi kurtaracağız ? Sporu sevdirmek için öncelikle medyayı kullanmanız lazım . Maç izlemek istiyorsun . Bütün maçlar şifreli kanalda . Futboldan tutun basketboluna voleyboluna kadar şifreli kanallarda . Her maç olay var her maç küfür var .

Tamam sporun beşiğiyiz . Bu ülkeye bir çok spor dalını biz getirdik bu ülkeye ama şu an Galatasarayı koruma kanunu çıkarılması gerekirken Galatasaray nasıl durdurulur'un belgeselini çekiyorlar .

Afedersiniz ama bir takımımın küme düşmesi şube kapatmakdan daha ezikliktir . Ulan küme düşüyorsun daha bunun ezikliği mi olur ? Her yerde ismimiz geçsin diye beyzbol , kriket takımları da kuralım ne dersiniz ?

Bütün branşlarımız elbette kapatılmasın ama şu voleybol denen illet bir branşı falan kapatın . 30 milyon GS taraftarına voleybol branşın var biliyormusun deseler hiçbiri inanmaz . Çünkü biz futbol taraftarıyız biz futbol seyircisiyiz . (İstisnalar dışında)

Geç sporcuların önü açılsın eyvallah ama samimiyseniz hentbol, masa tenisi, atçılık, okçuluk vs açılsın demelisiniz. Bu kulüpler futbol şubesi sayesinde ayakta önce onu beslemeli ve güçlendirmelisiniz. Hayal dünyasında mı yaşıyorsunuz?

Önce ekonomik yapını düzeltirsin gelir gider dengesi oluşturursun sonra bu tür amatörlere yönelirsin. Dünyanın hangi büyük kulübünde bu branşlar var. Saçma sapan postlar atıp cahilliğinizi açık etmeyin. Olimpiyatları alan ülkelerin nasıl aldığı ortada. Ayrıca ben olimpiyat verilmedi diye hiç üzülmedim.

Mantiga gel sana gore buyuk klup olmak sadece futbol odakli olmak!! Yani sana gore miami heats de buyuk bir klup degil cunku futbol subesi yok! Naim suleymanoglu,tiger woods,lebron james, serena williams, rafa nadal, klitcko kardesler de buyuk sporcu degil cunku futbolcu degiller die you david!!!

Bu bambaşka bir şey. Benim demek istediğim de bu. Önce ekonomini oturt her şey yoluna sok sonra bunlara yönel. Neden diğer büyük kulüpler buna cezaret edemiyor. Çünkü ekonomilerini sarsmak istemiyor. Ha iş sporcu çıkarmasa eğer o zaman gsgm bu işi yapacak federasyonlar destekleyecek. O işin bambaşka bir boyutu. Sırf fenerin altında kalmamak için yapılan hamleleri bende destekliyorum ama bu fanatikliğimdendir. Biraz gerçekci olmak lazım

anlıyorum haklısın şöyle bir düşününce bayern münih gibi bir takım neden basketbola yatırım yapmıyor oysa ekonomileri çok iyi bu sorunun cevabını senin cevabını okuyunca anlıyor insan "Ekonomilerini sarsmak istemiyorlar" kısa ve net ayrıca şu an dünyadaki en popüler spor olan futbolda başarılı olduğun zaman Tüm dünya seni konuşur diğer branşlar teferruattır.

Mantiga gel sana gore buyuk klup olmak sadece futbol odakli olmak!! Yani sana gore miami heats de buyuk bir klup degil cunku futbol subesi yok! Naim suleymanoglu,tiger woods,lebron james, serena williams, rafa nadal, klitcko kardesler de buyuk sporcu degil cunku futbolcu degiller die you david!!!

Oha mantığa bak. Hangi spor kulübünün alt yapısında çıktı bunlar. Bunları destekleyen ülkeleridir kulüpler sadece kapı açar. Tesisleşmenin olmadığı tüm federasyonların hoyrat dingonun ahırı gibi davrandığı bir ülkeden bahsediyorsun. Hahahahaa mantıkta zirve yaptın kant.

senin yazdığın cok mantıksız,miami heat basket takımıdır futbol takımı var mı?kerizlermi basket gelirlerini başka branşlara yatırsınlar.adamlar tek branşda gidiyor,saydıkların hepsi tek bir branşla uğraşıyor,

anlıyorum haklısın şöyle bir düşününce bayern münih gibi bir takım neden basketbola yatırım yapmıyor oysa ekonomileri çok iyi bu sorunun cevabını senin cevabını okuyunca anlıyor insan "Ekonomilerini sarsmak istemiyorlar" kısa ve net ayrıca şu an dünyadaki en popüler spor olan futbolda başarılı olduğun zaman Tüm dünya seni konuşur diğer branşlar teferruattır.

Anlatmak istediğim de buydu. Elbette her branş desteklenmeli mesela tanıdığım tenis meraklısı çok insan var. Ama bu bizim ülkemizde bu yönetimlerle kulüplere yüklenmemeli. Bunları hükümetler destekler zaten spor kulüpleri yolu açar. Türkiye özelinde konuşursak bu işler zor.

Üst Alt