ELW | Galatasaray MP 75-67 USK Prag | Maç Sonucu | 8 Aralık| GS TV - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 75-67 USK Prag | Maç Sonucu | 8 Aralık| GS TV

Cevap: ELW | Galatasaray MP 27-17 USK Prag | 2.Çeyrek | 8 Aralık| GS TV

Bahar Çağlar+Ceyhun Yıldızoğlu al birini vur ötekini..Bir takımda hiç mi savunma sertliği olmaz..Bu Melisa Can ne işe yarıyor bari bunu gönderip Panküp'teki oyunculardan alsalar..Şu Ceyhun'un da gitmesi lazım..

Cevap: ELW | Galatasaray MP - USK Prag | 8 Aralık | 17:00 | GS TV

bahar senin iyi oyuncu oldugundan şüphem yok ama cok sakar bir oyuncusun bunu kabul etmek lazım.

kafa kafaya oynuyoruz yine.ama hocanın zekasına hastayım...fark ne zaman kapansa hemen taurasi ve charles ı oyuna sokuyor

Bahar Çağlar+Ceyhun Yıldızoğlu al birini vur ötekini..Bir takımda hiç mi savunma sertliği olmaz..Bu Melisa Can ne işe yarıyor bari bunu gönderip Panküp'teki oyunculardan alsalar..Şu Ceyhun'un da gitmesi lazım..

melisa can prince var diye oynayamıyor. prince devşirme olarak sayılıyor. bu arada bahar iyi oyuncudur arada sacmalıyor ama ben ilerde dahada iyi olur diyorum bu kız icin. ama bu hocayla olurmu o tartışılır. bu kızda o yetenek var.

prints naptın yaktın beni idda da yaa yuhh valla nasıL kaptırırsın orda bee

cok top kaybı yaptık galiba. ışıl ve prince birlikte oynasın.

bizim türk oyuncuları bir takıma koy (ışıl hariç )birde matic i ekle.. o takım 2.ligde bile tutunamaz

valla luecenkayı alıcan. birde matici gönderip maltsiyi aldıkmı tamamdır:)

Cevap: ELW | Galatasaray MP 35-29 USK Prag | İlk Yarı Sonucu | 8 Aralık| GS TV

Saçma sapan sayı yeme alışkanlığımız devam ediyor. Savunma sertliği namına hiç bir şey yok malesef. Üstüne bir de şanssızlığımız eklenince son saniyede yediğimiz 3lük ortaya çıktı.

Üst Alt