Emirates Kupası | Galatasaray 1-0 Porto | Maç Sonucu| 3 Ağustos - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Galatasaray 1-0 Porto | Maç Sonucu| 3 Ağustos

2.yarıda ki oyunumuz gerçekten iyiydi ama kanatsızlık problemi hücumda etkinliğimizi sınırlıyor. Ama bu maçta 2 penaltı dışında Porto'ya pozisyon vermedik, savunma anlamında en iyi maçımızdı, bence bu gerçekten önemliydi. Dany-Semih değişikliği sonrası bir nebze daha rahatlayacağımız aşikar. Bir de Hamit'in yerine adam gibi kanat bulabilsek tadından yenmeyecek. Özellikle Selçuk ve Melo'nun şu an çok düşük standartta oynadığını da unutmamak gerek. Genelde ikisi de sonradan form tutan oyuncular, mutlaka formları yükselecektir. Bu sayede daha efektif oynayacağımıza şüphe yok. Ama ne olursa olsun bu sistemden taviz vermemeliyiz. Bugün de gayet iyi gördük ki, takım bu sistemde gayet güzel derli toplu oynamayı başarıyor, öyle aman aman pozisyonlarda vermiyor. Tek eksiğimiz 1 tane çok iyi kanat oyuncusu ve sol bek. Yeter ki bunlar halledilsin, gerisi zaten gelir.

Nasıl vermemişiz sorabilir miyim ? İnsanları yanıltmayın böyle. Az önce aptal bir özet görüntü izledim. İlk yarı adamlar penaltı ile birlikte ki penaltı da buzzz gibi Dany hayvanca dalmış çünkü 2 pozisyonları daha var biri net gol pozisyonu chedjou'ya çarpıyor adamın vuruşu.

İkinci yarıyı izlemedim ne özet ne de genel.

Bu arada Napoli'de abartılacak takım değil. Anadolu takımlarının taktiğini daha iyi oyuncularla ve hızlı bir şekilde yapıyorlar. Bulduğumuzu atabilseydik ki o maçta epey gol kaçırdık ya da pozisyon başabaş gidebilirdik Onlarda 2 direkten top ile falan epey kaçırdılar tabi.

Dany'nin ikinci yarısında oyundan çıkmak istediğini de belirten Terim, "Devre arasında Dany çıkmak istedi, ben çıkarmadım, kaybetme pahasına çıkarmadım. Bu maç penaltı pozisyonu dışında Dany'nin en iyi oynadığı maçtı." şeklinde konuştu.

İ
mparator olmak kolay değil

İmparatorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cool:

Bu takımda Drogba kadar önemli oyuncu yok sadece pozisyona girmekle kalmıyor topu tutup takımı ileriye çıkarıyor keşke 33 yaşında olsaydıda 3-4 sene daha izleseydik.Ama bence yanında Burakla daha etkili olur tek forvet pozisyon üretemediğinden şut çekiyor.

2.yarı çok iyi top oynadık ama KANAT VE SOL BEK BAĞIRIYOR...Eboue iyiydi...stoperler bence yetersiz..kimi kesicez belli değil ARDA en büyük ilaç olur bu takıma

Nasıl vermemişiz sorabilir miyim ? İnsanları yanıltmayın böyle. Az önce aptal bir özet görüntü izledim. İlk yarı adamlar penaltı ile birlikte ki penaltı da buzzz gibi Dany hayvanca dalmış çünkü 2 pozisyonları daha var biri net gol pozisyonu chedjou'ya çarpıyor adamın vuruşu.

İkinci yarıyı izlemedim ne özet ne de genel.

İkinci yarı iyi oynadık. İlk yarı rezildik tabiki.

15-20 neyse verilip Arda kesinlikle alınmalı.

Şimdi üçün beşin hesabını yaparsak, zamanla daha çok paralar kaybederiz.

Arda--------Sneijder--------Amrabat

---------------Drogba------------------

Yazacaksan Hepsini Yaz Burda Gei Kalandada

-------------Muslera -------------------

Sabri----Semih---Chedjou----Hakan

------------Selçuk--Melo

oynarız artık

eboue teq bindirme ve kanat akini yapacaq adam taqimda. amrabatin yerine erman oynasin veya engin. amrabat önce oyun zekasi edinsin. güç ve hiz var ama sonunu getiremiyor. ne anladim bu işten. pinoda böyleydi. onun için eboue kesilemez şu durumda

Üst Alt