Emmanuel Culio Orduspor'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

Geçen yılki performansı ile geçer not almıştı aslında,çalım-pas-dripling-şut tercih ve zamanlamaları iyi olmasa da ki kimlerle oynadığı hesaba katılınca o da mazur görülebilirdi...Ancak alınan ve alınması muhtemel adamları düşününce kamp dönemindeki performansıyla Fatih Hoca nın kararına saygı göstermeliyiz...

''Total'' in onca ''Leş'' içinden Keita yı seçip ''Ya o,ya ben!'' demesi gibi bir durum yok yani...

Geçen yılki performansı ile geçer not almıştı aslında,çalım-pas-dripling-şut tercih ve zamanlamaları iyi olmasa da ki kimlerle oynadığı hesaba katılınca o da mazur görülebilirdi...Ancak alınan ve alınması muhtemel adamları düşününce kamp dönemindeki performansıyla Fatih Hoca nın kararına saygı göstermeliyiz...

''Total'' in onca ''Leş'' içinden Keita yı seçip ''Ya o,ya ben!'' demesi gibi bir durum yok yani...

fatih hocayı çok seviyorum imparatordur benim için ama kararına saygı göstermiyorum karşı çıkıyorum yerine hele yiğit gibi çaylak alırsa hepten karşı çıkarım..

bilinizki zamanında hagiyide terime rağmen yönetim almıştı....

Hem Culio gibi oyuncularin yabanci sinirina takilmayacagi, hem de Anil, Emre gibi genclerin kadroda yer bulacagi bir duzenleme yapsa keske federasyon.

Hazırlık maçlarında pek şans bulamadı. Oynadığı kısa süre boyunca da pek iyi değildi.

Geçen sezon o kötü kadroda Messi gibi duruyordu. Bu sene kadro kalitesi arttı. İlk 11de oynaması imkansızdı. Kiralık verilmesi iyi olmuş.

Culio belki yedek kalmayi istemedi, belki ordu da bizden daha cok kazanacak gitmek istedi belki de F.T oyun sitilini vs. uygun bulmadi ama sonucta gidilmesine karar verilmis. Ne cok muhalefetlik yapiyorsunuz. Alinana pahali, satilana gereksiz vs.

Şu mantıklı mesajı bir daha okuyup öyle değerlendirin durumu.

fatih hocayı çok seviyorum imparatordur benim için ama kararına saygı göstermiyorum karşı çıkıyorum yerine hele yiğit gibi çaylak alırsa hepten karşı çıkarım..

bilinizki zamanında hagiyide terime rağmen yönetim almıştı....

Demek istediğim;Selçuk ve Melo alınmamış olsa ve hala orta saha ve kanat için kaliteli adamlar alınması düşünülmüyor olsa bende gitmesini doğru bulmazdım.Eldeki tek sağlam hücum silahı olan Keitanın gönderilmesi ile bir değil,Culio nun gidişi...

Demiyorumki Fatih Hocanın her kararı doğrudur....Aklım gitmişti zamanında ''De Boer'i alacaklar,adamın kesici özelliği sıfır'' diye,korktuğuma uğradım...De Boer,Almaguer,Lukunku gibi fiyaskolarını da unutmadık,Euro 2008 de Tümer den medet ummasını da...

Yalnız Hagi konusunda benim bildiğim farklı:Yönetimden ''Hagi yi alabiliyoruz,ne dersin?'' sorusu yöneltilince cevabı ''Alabiliyorsunuzda ne duruyorsunuz?!'' şeklinde olmuş,öyle okumuştum güvenilir birinin ağzından...Yanlarında değildim tabi bu konuşma sırasında!...

şans bulamadı değil , şans vermediler

2.cisi denenmeye ne gerek var bu adamın performansı 2. devre süperdi

gecen senenın mustafalı barıs özbeklı orta sahası için iyi bi oyuncuydu ancak bu sene orta saha bölgemız olduk şişkin ve kaliteli.selcuk,melo,ceyhun,yekta ve emre colak varr.ayrıca eboue tarnsferıde gundemde o bolgede gorev yapabılen bi futbolcu.acıkcası bu adamı yedek olarak tutcagımıza emre çolaka sans versek kesınlıkle daha iyi olur.cunku emre sans verıldıgı taktırde 2 yıl ıcınde culiodan 3 gomlek ustun futbolcu olacak yeneteneklerde ve yerli üstelıkte henuz 19 yasında

Onu bunu bilmem Culio iyi bir yedek olabilirdi tam bir görev adamıydı. Ceyhun 'dan daha iyi katkı yapabilirdi belki de bu sene.*

Tv52 Ordu'nun kanalı sürekli flaş olarak alt yazı geçti. tv52 yalan söylemez. Başkanı aramışlardır. Bence Bizim KAP'a bildirmemezi bekliyorlar. Orduspor ile Culio için görüşmelere başladık. Bildirisi gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt