Emmanuel Culio Orduspor'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

Culio gidene kadar pino vardı stancu vardı...hayırlısı olsun. umarım yerini fazlasıyla dolduracak bir oyuncu gelir.

Sanki elemizde cok kaliteli yerli oyuncular varda ne kadar yabanci varsa gonderiyoruz. Once kaliteli yerli oyuncu alin. Milli takimda yedek bekleyen yerlilerle ovunmeye biraksinlar hangileri banko ilk 11 oyuncusu. Arda, Selcuk ve zaman zaman Sabri ve Kazim oynuyor geri kalanlarda kalite 0.

Ordu bonservsini alıyor. 1.9M anlaşmışlar. Yarısı şimdi, Diğer yarısı haziranda verilecek. 4 yıllık imzalanacak.

Sanki elemizde cok kaliteli yerli oyuncular varda ne kadar yabanci varsa gonderiyoruz. Once kaliteli yerli oyuncu alin. Milli takimda yedek bekleyen yerlilerle ovunmeye biraksinlar hangileri banko ilk 11 oyuncusu. Arda, Selcuk ve zaman zaman Sabri ve Kazim oynuyor geri kalanlarda kalite 0.

servet çetin banko 11de değil mi ?

adamı 2'ye aldık neden 1.9'a satıyoruz ki?

madem kar etmeyeceksin kalsaydı zaten yıllık 600 bin euro alıyordu ve yabancı kontenjanında da sorun yok...

bare 2.1'e satsaydık ki azcık da olsa kar ettik deseydik...

bir de arda sakatlansa sol açık kim olacak?

ben pek anlamadım açıkcası bu transferi ama fatih hoca'nın aklında bir şeyler var demekki...

adamı 2'ye aldık neden 1.9'a satıyoruz ki?

madem kar etmeyeceksin kalsaydı zaten yıllık 600 bin euro alıyordu ve yabancı kontenjanında da sorun yok...

bare 2.1'e satsaydık ki azcık da olsa kar ettik deseydik...

bir de arda sakatlansa sol açık kim olacak?

ben pek anlamadım açıkcası bu transferi ama fatih hoca'nın aklında bir şeyler var demekki...

fatih hoca ayağında topu çok tutan oyuncu istemiyor.culio topla çok oynıyor.culio gittiğine göre bi tane orta saha alınır

yazık oldu.. iyi adamdı bence.. gecen sene ortasahanın en iyi adamıydı.. iyi bi yedek olabilirdi... orduspora uyum sağlarsa senenin en iyi 3 oyuncusundan biri olacak

Juan Emmanuel Culio Orduspor’ da

Orduspor Profesyonel Futbol A Takımı’ na yeni bir isim daha katıldı.

Ordusporumuz, Galatasaray’ ın Arjantinli oyuncusu Juan Emmanuel Culio ile 4 yıllığına anlaşmaya varmıştır.

Juan Emmanuel Culio, önümüzdeki günlerle, Bolu kampına dahil olacaktır.

Kulübümüze ve futbolcumuza hayırlı olmasını dileriz.

Orduspor Kulübü

Juan Emmanuel Culio Kimdir?

30 Ağustos 1983′te Arjantin’de dünyaya gelen Juan Emmanuel Culio 2007 yılı itibariyle Romanya’nın Cluj takımında forma giymiştir.

28 yaşında 1.76 boyunda olan Culio orta saha oyuncusudur.

16 Eylül 2008′de Şampiyonlar Ligi’nde Cluj’ un Roma’yı 2-1 yendiği maçta iki birden atan Culio maçın adamı seçilmişti.

Bu sezon Cluj’ un Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı 6 maçta forma giyerken, 1 gol kaydetti. Cluj’ un Romanya Ligi’nde oynadığı 12 maçın 12′sinde de forma giydi.

En son Galatasaray Spor Kulübü'nde futbol oynamıştır.

1.9M bonservis verildi. Yarısı peşin, diğer yarısı Haziran yayında verilecek.

ya ne istediniz sorunsuz mali yükü ağır olmayan iyi niyetli bu adamdan yaa gerçekten çok üzüldüm bu takımda elano bile bu kadar kalmışken culio neden bu kadar cabuk gonderildi of :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt