Emre Akbaba İlk Yarıyı Kapattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba İlk Yarıyı Kapattı!

em1_1.jpg
Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynanan maçta sakatlanan Galatasaraylı futbolcu Emre Akbaba ameliyat edildi.

Sarı-kırmızılı kulübün açıklamasına göre, Emre Akbaba'ya Bahçelievler Medical Park Hastanesinde kulüp doktoru Yener İnce tarafından kapalı redüksiyon yöntemiyle başarılı geçen bir müdahale yapıldı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında aldığı darbe sonrası Emre'nin yapılan tetkiklerinde sol ayak baş parmak tarak kemiği eklem yüzünde ileri derece ezilme ve avülsiyon tipi eklem içi kırık tespit edilmişti.

Emre Akbaba'nın sakatlığının 3-4 ay süreceği ve genç oyuncunun sezonun ilk yarısını kapattığı öğrenildi.

Erzurum temsilcisiyle yapılan maçın ardından gerçekleştirilen tetkiklerde sol üst arka adalesinde hafif düzeyde zorlanma tespit edilen Eren Derdiyok da koşuya başladı.

Golcü oyuncu, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda 3 Ekim Çarşamba günü oynanacak Porto müsabakasına yetiştirilmeye çalışılacak.

beİN SPORTS

Geçmiş olsun, kırık ayakla neden tekrar oyuna döndü anlamadım. Belki bu yüzden dahada kötüleşti durumu. Bu sakatlık tüm planları bozdu hatta olası devrearası, belhanda, feghuli satış ihtimalini bile değiştirebilir. Sezon sonuna bırakabilir.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maicon satilabilir onun disinda kimse gitmesin. 3 buyuklerde hatta trabzonu da katarsak en dar rotasyon bizde. Ben devre arasi transfer beklemiyorum zaten ama elimizdekinden olmayalim

Televizyonda demin 2 ay diye geçiyordu, bence de devreyi kapamadı ama sakatlık sonrası toparlanma falan verim almamız yine 2. yarıyı bulacak gibi.

Kirik, kronik bir sakatlik yaratmaz, rahat olun ama geri dönmesi rahat 2 ay sürer. Kemik kaynayacak, bacak güclenecek, kondisyon yükleyecek yeniden vs, devreyi kapatti kisacasi

Üst Alt