Emre Akbaba İlk Yarıyı Kapattı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba İlk Yarıyı Kapattı!

Al birini vur ötekine

Sinan, belhanda, feg, akbaba hepsi kötü.

Zaten ondan hala sabit 11 olmadı 2 mevki boş.
Bence Belhanda ve Feghouli'nin sorunları yetenek değil. Başka birşey. İkisi de ayağına top gelince Emre gibilerden daha kaliteli olduğunu belli ediyor ama katkıları çok kötü. Kulübü sahiplenseler lider oyuncu gibi oynasalar kendilerini verseler donunda sallarlar bence.

Emrenin bitirici olmasi dışında iyi futbolcu degil. Dribling ve pas konusunda zaten kötü. Yani kisaca iyi alternatif ama asla ilk 11 degil. Fizik olarak üst seviyede böyle kötü olan ben pek izlemedim

Bence Belhanda ve Feghouli'nin sorunları yetenek değil. Başka birşey. İkisi de ayağına top gelince Emre gibilerden daha kaliteli olduğunu belli ediyor ama katkıları çok kötü. Kulübü sahiplenseler lider oyuncu gibi oynasalar kendilerini verseler donunda sallarlar bence.

Araplara güven olmaz , oynasalar şaşarım zaten yetenekleri var zaten ama canları isteyince oynuyorlar.

Emre fizik olarak yetersiz yoksa oda kötü değil.

Sinan 11 olamaz denenmesi bile hata sonradan girer atarsa atar odur yani.

elestiryi anliyorumda driplingi kotu nedir. en iyi yaptigi islerden biri o. onde duvar olan adam yok sorun orda. fizik gucunu bende begenmiyorum cabuk dusuyor

elestiryi anliyorumda driplingi kotu nedir. en iyi yaptigi islerden biri o. onde duvar olan adam yok sorun orda. fizik gucunu bende begenmiyorum cabuk dusuyor

Adam top suremiyor abi ben mi yanlis mac seyrettim.topu alip gittiğini gormedim ben emrenin. Her pasi final pasi olarak deniyor ve mac sonu yuzde 66 gibi les bir istatistik yapıyor. Emre keske kafamızdaki adam olsa ama bence olmayacak tipki feghouli gibi belhanda gibi

Adam top suremiyor abi ben mi yanlis mac seyrettim.topu alip gittiğini gormedim ben emrenin. Her pasi final pasi olarak deniyor ve mac sonu yuzde 66 gibi les bir istatistik yapıyor. Emre keske kafamızdaki adam olsa ama bence olmayacak tipki feghouli gibi belhanda gibi
fizik gucu iyi degil diyoruz zaten. bu fizik gucuyle anca 2. yari oynar.

Üst Alt