Emre Mor İçin İlk Adım Atıldı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor İçin İlk Adım Atıldı!

klasik yetenek fışkıran ama bunu işleyemeyen bi futbolcu modeli, boşa akan petrol kaynağı gibi. fatih terim tedrisatından geçmek son şansı bence büyük futbolcu olmak istiyorsa eğer

Uyarmi bize

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gary rodriges bile bizim lig için çok delici oyuncu kalıyor gomisi asistler yapıyor emre mor onun belki 10 katı yeteneğe sahip. Bizim ligde çalım ve hız yeteneği her zaman iş yapar. Almanya yada ispanyada futbol daha topu yönlendirme üzerine pas veya şut. Bizde durum farklı rakip savunmanın kilidini döve döve açıyorsun tüm takımlar dirençli ve önde basabiliyor.

Emre Mor'da ki bu hız ve aşırı çalım yeteneği olduğu sürece STSL'de her türlü iş yapar bence

Üstelik Terim adam eder lafına en güzel uyan topçudur bence. Terim Çolak-Baytar-Semih-Aydın gibi adamları kullanarak ne biçim şampiyon oldu Emre Mor ile çok iyi işler yapar

Mesela takımda Garry Rodrigues hızı ve çalım yeteneği ile bence çok iyi iş yaptı Emre Mor ondan kat kat daha yetenekli olduğunu düşünürsek çok güzel bir transfer olabilir

Gary rodriges bile bizim lig için çok delici oyuncu kalıyor gomisi asistler yapıyor emre mor onun belki 10 katı yeteneğe sahip. Bizim ligde çalım ve hız yeteneği her zaman iş yapar. Almanya yada ispanyada futbol daha topu yönlendirme üzerine pas veya şut. Bizde durum farklı rakip savunmanın kilidini döve döve açıyorsun tüm takımlar dirençli ve önde basabiliyor.
Bende bruma efekti bekliyorum emreden

Emre Mor'da ki bu hız ve aşırı çalım yeteneği olduğu sürece STSL'de her türlü iş yapar bence

Üstelik Terim adam eder lafına en güzel uyan topçudur bence. Terim Çolak-Baytar-Semih-Aydın gibi adamları kullanarak ne biçim şampiyon oldu Emre Mor ile çok iyi işler yapar

Mesela takımda Garry Rodrigues hızı ve çalım yeteneği ile bence çok iyi iş yaptı Emre Mor ondan kat kat daha yetenekli olduğunu düşünürsek çok güzel bir transfer olabilir
Başını oksadimi coşar Emre

Arda Turan sonrası bize dar alanda çalım atan oyuncu gelmedi. Arda'ya göre daha hızlı bir oyuncu ama Arda'nın oyun zekası daha iyiydi.

İnanıyorum ki burada kendini çok daha fazla gösterecek.

Yeteneği ile kişiliği karakteri arasında büyük kopukluklar var yoksa büyük topçu olabilirdi gerçekten. Genel olarak seviyorum ama beklenilen ve ümit edilen seviyelere asla ulaşamayacak bu gidişle.

Bizim lig de coşar bu çocuk. Hızı olan ve biraz tekniği olan her kanat oyuncusu kral olur bizim lig de. Emre hem hızlı hem de teknik olarak büyük bir yetenek.

Bana göre tek sıkıntı Emre nin ideal daha doğrusu orijinal bir sol kanat olmaması. Bize has sol kanat lazım aslında. Ama Emre gelirse laf etmem asla bu hususta.

sent via GSC

Üst Alt