Emre Mor İçin İlk Adım Atıldı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor İçin İlk Adım Atıldı!

Yeteneği ile kişiliği karakteri arasında büyük kopukluklar var yoksa büyük topçu olabilirdi gerçekten. Genel olarak seviyorum ama beklenilen ve ümit edilen seviyelere asla ulaşamayacak bu gidişle.

Bizim lig de coşar bu çocuk. Hızı olan ve biraz tekniği olan her kanat oyuncusu kral olur bizim lig de. Emre hem hızlı hem de teknik olarak büyük bir yetenek.

Bana göre tek sıkıntı Emre nin ideal daha doğrusu orijinal bir sol kanat olmaması. Bize has sol kanat lazım aslında. Ama Emre gelirse laf etmem asla bu hususta.

sent via GSC
Bende dominant kanat/forvetten yanayim
Babel gibi Konoplyanka gibi ama bastaki is bilmezler yuzunden umidi kestim

Emre konusunda haklisin karakteri sıkintili
Yetenek var eskisi gibi savrukda sayilmaz yavas yavas ogreniyor nerde ne yapmasi gerektigini de ciddi manada ustune dusulmesi lazim surekli vuracaksin kafasina calis calis diye yoksa istanbulda kaybolup gider gibime geliyor

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rodriges,Yasin çok mu iyi takım oyunu oynuyor sanki? İkisi de kafayı kaldırmadan oynuyor ama yine de bu ligde fark yaratıyor. Emre hayli hayli yaratır.

Evet daha iyi billiyorlar Emreye göre.Sen Emreyi hiç izlemedin heralde.Topu ayağına aldığında 8 kişinin içinden geçmeye çalışıyor.Bunu ancak Terim düzeltir.Yoksa ilerde adı yetenekliydi ama kafasızdı olarak geçer.

Evet daha iyi billiyorlar Emreye göre.Sen Emreyi hiç izlemedin heralde.Topu ayağına aldığında 8 kişinin içinden geçmeye çalışıyor.Bunu ancak Terim düzeltir.Yoksa ilerde adı yetenekliydi ama kafasızdı olarak geçer.

Emre'yi ben sadece Milli Takımda değil Dortmund ve Vigo'da da izledim. Messi'nin ilk dönemlerini izlemiş biri olarak Emre'nin bu durumunu hiç problem etmiyorum. Messi Pep gelene kadar Emre kadar olmasa bile buna yakın bir oyunu vardı. Topu aldığında anında kaleye gitmeye çalışan biriydi. Emre'de böyle.

İç sahada seyircisi arkasına alınca tamamen buna dönebilir ama hoca sever bu oyuncuları. Hasan Şaş,Amrabat,Bruma,Emre Mor.. Eksikleri olmasaydı zaten bizle ismi geçmezdi,Dortmund'da rahatlıkla 11 oynardı.

Daha henüz 20-21 yaşında olduğunu unutmayalım. Neymar,Messi,Ronaldo'nun bu yaşlarda ne durumda olduğunu da biliyoruz. Bunlar bir anda böyle inanılmaz olmadı,hepsinin eksikleri vardı.

emre mor bana gore milli piyango bileti gibi. tutarsa ihya eder tutmazsa amortisi olan biri.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezon başı Fener'le adı geçtiği zaman da demiştim, bu ligde bu çocuğu durduracak defans yok. Ama çocukta da beyin yok maalesef. Takım oyunu nedir hiç bilmiyor, bu saatten sonra öğrenir mi o da belli değil. Öğrense zaten piyasasının sınırı yok, CL'de oynamasına da bağlı olarak 30-40-50 Allah ne verdiyse satarsın.

Bende gelmesini istiyorum ama 6 ayda ciddi bir katki verecegini sanmiyorum. Rodriguezin verecegi katkidan oteye gitmez. Eger alabiliyorsak bonservisini, o vakit cok isterim. Eger bazi noksanliklarini giderirse world class oyuncu olma potansiyeli var.

Belhandayı da kafası çalışıyor diye aldık oda olmadı .. emre nin hızı ve çalım yeteneği ve patlayıcı gücü bize yetebilir bu lig için ..

Kiralanacaksa satın alma opsiyonlu 1,5 yıllık kiralanması lazım. Tabi Celta ikna olur mu buna bilemedim.

Kanat rotasyonunu rahatlatır mutlaka ama yarım sezonda çok büyük etki yapacağını ben de düşünmüyorum. 1,5 sene sonunda hocayla birlikte gelişim durumuna göre daha sağlıklı bir karar verilebilir.

Üst Alt