En Yüksek Harcama Limiti Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yahu zaten limite bakınc aaklıma benim ilk şu geliyor

bizim borcun %50 si bildiğin ... zannetmiyorum ki yaklaşırız oralara.

Dursun falan diyorsunuzda o maaşlar değıtılırken şu an arasında EU dolar 4-5 kat farklı . Kimse o kadar aptal olamaz

olsunlar daha iyi - olsunlarda seneye hem ülke düzeni değişirse ederse işler denetlemeler düzgün olursa bir görelim neler oluyor oralarda

Bizim 30 milyon max maaş bütçesi ve max 10 milyon bonservis gelir gider farkı ile girip bunları patlatmamız lazım. Bunu yapıp, şampiyon olursak yapılacak projelerle damga vururuz. Hızımızı kesen bir el yeni düzende olmaz diye ümit ediyorum.

Bizim 30 milyon max maaş bütçesi ve max 10 milyon bonservis gelir gider farkı ile girip bunları patlatmamız lazım. Bunu yapıp, şampiyon olursak yapılacak projelerle damga vururuz. Hızımızı kesen bir el yeni düzende olmaz diye ümit ediyorum.
Katılıyorum rtaş. Uçmadan, açılmadan min bütçeyle iyi bi takım kurmaya çalışılmalı. fb jk ts bu sene uçuyorlar kontratlarda, günü değil geleceği düşünen 2 seneye büyük fark atar herkese

Üst Alt