Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Trabzonspor 0-4 Galatasaray

Goller : Selçuk İnan , C.Gülselam , Engin Baytar , Barıs Özbek (KK) :D

biri yazmış çok güldüm :D :D :D

Fatih Terim'e güvenilerek ve Fatih Terim'in isteği doğrultusunda alınmıştır.

Rotasyon için yerli olması da iyidir.

Fatih Terim'e de posta koyarsa zaten futbolu falan bıraksın.

Hayırlı olması dileğiyle..

Yeteneğine diyecek birşey yok ama adamın sorunu karakter.Açıkçası bu transfere olumlu bakmıyorum.Sonu Serdar Özkan gibi olursa şaşırmam.Ha Kazım örneğini verenler var,inşallah diyorum adam gibi topunu oynasın,Kazım"ın 2 katı katkı yapsın.

Cevap: Engin Baytar ile 4 Yıllığına Anlaştık

Piskopat diyerekten bu adamı Cana ,Melo,Kazım gibi adamlarla karşılaştırmayın..Bu adam bildiğin Karaktersiz..

Bu adamı benim takımımın almasını kabullenemiyorum..Engini isteyenler emreye falan küfretmesin..O floryadaki yazıyıda bir zahmet çöpe atsınlar..
sanki takimdaki herkes efendilik abidesi ,Fatih hoca guvenmis ki aliyor ;solda kim olsun yerli olarak diye sorsam ya Emre Colak ya da hayatinda izlemedigin Mervan Celik dersin %90

Cevap: Engin Baytar ile 4 Yıllığına Anlaştık

Simdi Engin Baytar alindi, Keita ve Kazim sag acik, Pino gitti, Aydin da var sag acik olarak, arkadaslar en azindan bir yabanci sol acik daha lazim degilmi simdi?

Ben Engin'in çok yetenekli ama futbola kendini veremeyen biri olarak görüyorum.Kontrolünü çok çabuk kaybedebiliyor.Takımdaki kaliteyi arttıracağı yetenekleriyle kesin.Bakalım Fatih Terim onu kontrol altına alabilecek öi çünkü cidden son şansı olabilir...

VARAN 1

Geçen sezon ligin ilk yarısında oynanan Trabzon’daki Eskişehir maçında oyundan alınınca Şenol Güneş’e el kol hareketleri yaptı. Kulübede yardımcı antrenör Şeref Çiçek’i iterek yerine oturdu. Daha sonar herkesten özür diledi.

VARAN 2

Bursa maçının ardından Trabzonspor taraftarlarına üçlü çektirdi. Şenol Güneş, “Cenaze evinde düğün olmaz. Hayatımız Engin

Baytar’ı uyarmakla geçiyor” dedi.

VARAN 3

Sivas maçının ilk yarısında Engin Baytar, Burak Yılmaz’ın yerine Brezilyalı futbolcu Jaja’ya pas vermiş, golün kaçması üzerine ikili tartışma

yaşamıştı. Engin yedek kulübesine dönerek oyundan çıkmak istediğini işaret etmişti.

VARAN 4

İyileştikten sonra Konya maçının kadrosuna alınmasına karşın oynatılmamasına kızan Engin Baytar soyunma odasında da gerilim yaratmıştı.

VARAN 5

Ligin ikinci yarısında Trabzon’da oynanan Bursa maçı hazırlıklarının yapıldığı çift kale maçında yardımcı antrenör Ünal Karaman’ın istediklerini yerine getirmeyip izinsiz olarak soyunma odasının yolunu tutmuştu.

Bu sadece trabsondaki vukuatları gittiği her takıma sorundan başka bişey katmadı..Bence çoook ağır bir sözleşme yapılmalı Engin Baytarla..Kazımınkinin 2 katı kurallar uygulanmalı..En ufak bir vukuatında Başını ezmek lazım !!!

Sorunlarını bırakıp gelirse iyi olur yoksa unutulup gider başka takımlara

baros satılırsa adam gibi bir forvet alınması gerekiyor.

Aslında şu anda Arda'nın yerine benayoun yada arshavin gibi bir adam da gerekiyor.

Terim varsa yapılan yerli transferini kafaya çok takmayın. Maçların keyfini çıkarın diyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt