Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık ! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Engin Baytar ile 4 yıllık anlaştık !

Son yıllardaki Arda'dan daha nazlı olacağını zannetmiyorum.Taraftar grip olsa Arda küsüyordu.Takım içinde çıkardığı problemler,Lincoln,Elano vs vs. gibi oyuncuları dışlayıp takıma zarar vermesi.KAptanlık olayındaki tripleri.Açtırmayın boşverin.Deli meli idare edecez artık.:D

Lig uzun bir maratondur, o yüzden ilk 11'deki futbolcular haric yedeklerin de kaliteli olmasi gerekiyor. Engin Türkiye sartlarinda oldukca kaliteli bir futbolcudur, ve derin bir kadro istiyorsak bu tarz oyuncular sart üstelik yerli olmasi bir diger avantaj.

Zirvede yerimizi garantilemek istiyorsak sezon boyunca savasmamiz gerek, ve kötü oynadigimiz günlerde bile 3 puan almamiz sart. O yüzden Ujfalusi, Felipe Melo, Keita ve son olarak Engin gibi yenilgiyi asla kabul etmeyen oyunculari mutlaka kadromuzda bulundurmamiz lazim.

bence sol açığa kalite bir transfer lazım ardadan alınan paraları ne yapacaklar!!!!! engin bizim çapımızda bir futbolcu değil güvenilemez

Bu adamı adam ederse Fatih hoca adam eder.Tokatlar yemin ediyorum feleği şaşar bir daha kendine gelemez futbolu falan bırakır :D Öyle onu bunu itecek varya adamın bir tarafından kan alırlar Fatih hoca varken hele :D

Cevap: Engin Baytar ile 4 Yıllığına Anlaştık

Bir tane olumlu bir şey yaz kafamı keseceğim.

Zoruna mı gidiyor benim yazdıklarım..Benim yazdıklarıma doğru dürüst cevap verde içinde kalmasın..

İyi takip ediyorsun, bak oraya Kazım hakkımda olumlu yorumlar yapmıştım sanırım!!!

Bu adamın alınması fiyaskodur...

Maç içerisinde bir pozisyonda haksız olduğu halde arkadışını satan adamdan,hakeme gösterip arkasından sallayan adamdan bahsediyoruz..Bu pozisyonu anlatmakla olmaz izleyinde görün..

Rotasyon oyuncusu olacaktir zaten. Yerli Sol Aciklardan alinabilecek en iyisi Engin'di zaten. Ozan Ipek sözlesmesini uzatti, Volkan Sen'de civitmisti artik Bursa'da zirt birt fiyat degistiriyordu. Hayirli olsun.

Sanki piyasada 50 tane adam var da biz almıyoruz.

Sende ancak bunu söylersin zaten..Klasik..adam varda bizmi almıyoruz..

Bulacaklar..İşleri o...Senelerdir böyle koyun gibi polyanacılık yapa yapa gerçeklerden bi haber bu hale geldi sonunda küme düşme korkusunuda yaşattılar..Taraftara bakıyorum transfer olsunda ne olursa olsun..Var mı böyle mantık yahu..Hep geldi kaliteli oyuncular neden başarılı olamadı bu takım..İşte böyle solda hiç adam yokken sağa adamları doldurduğun için,Böyle problemli adamları aldığın için..Kadro planlamasını Allaha emanet yaptığın için..

Ama kime anlatıyorsun ki...

Harika bir transfer. Eğer Engin kafasını sadece futbol oynamaya verirse, Ozan İpek'ten de Volkan Şen'den de daha faydalı bir oyuncu. İnanılmaz yetenekli. Hayırlı olsun.

Sende ancak bunu söylersin zaten..Klasik..adam varda bizmi almıyoruz..

Bulacaklar..İşleri o...Senelerdir böyle koyun gibi polyanacılık yapa yapa gerçeklerden bi haber bu hale geldi sonunda küme düşme korkusunuda yaşattılar..Taraftara bakıyorum transfer olsunda ne olursa olsun..Var mı böyle mantık yahu..Hep geldi kaliteli oyuncular neden başarılı olamadı bu takım..İşte böyle solda hiç adam yokken sağa adamları doldurduğun için,Böyle problemli adamları aldığın için..Kadro planlamasını Allaha emanet yaptığın için..

Ama kime anlatıyorsun ki...

Gerçekten kime anlatıyorsun derdin ne , neyi eleştiriyorsun , haklı çıkabiliyor olman sana ne kazandıracak insanlara saldıryorsun birde üzerine kime anlatıyorum diye küçümsüyorsun , belkide senin gibi taraftar profili yüzünden kötü transferlerdende daha fazla zarar görüyor bu camia , belkide senin gibi herşeye muhalefet adamlar yüzünden ne birlik görebiliyor ne beraberelik,her malın değerini düşürmekle,ona değer katmak için eleştirmek arasında bir fark var ama sen ve senin gibiler birde insanları küçümseyip''siz ne anlarsınız ki en iyisini ben bilirim'le bu takımdan uzak durun bence'' Engin başarılı olsun ya da olmasın olmayacağını yazmak,bunda ısrarcı olmak sana ne katabilir ki.

Birde kalkıp pozitif örnekl olarak Türkiye'deki en problemli karakterlerden Kazım'a olumlu konuşabildiğini refans veriyorsun ama geçen yıl KAzım alındığındada bu takım ve hocası risk almadı mı bu kadar problemli bir adamı alırken , şimdi seninde nasılsa takidr ettiğin gibi problemli Kazım bu takımın faydalı bir bireyi değil mi ? O zaman futbol yeteneği belli olan Engin'İn adam gibi perfromasn artışı yaşamayacağını nerden biliyorsunda dakika bir kesin eleştirilere başlamışssın.

Bence sen antu tarzı yerlerde yorum yap belki rengin orada daha fazla yerini bulur , onlarda senin gibi çok seviyorlar G.saray'da yapılanları eleştirimeyi , dalga geçemyi ama Emre gibi , Bilica gibi adamları hiç karakterlerine bakmadan takımlarının başarısı için sahiplenip fayda sağlarken bizim camiada Arda gibi,Aydın gibi,Sabri gibi içimizden çıkan bizden daha çok G.saraylı adamlar küfür edile edile gönderiliyor bu tahamülsüzlüklerden.

Evet evet sen rahatça git Antu'ya falan orada kime ne annaltırsan anlat.

Yetenek olarak Sezer'den üstün, Özer'le aynı kalibrede bence, bakmayın Özer ezikler dışında bir yere gitse iş yaparda, onların sütü, suyu bozuk bir kere içenin hayatı kararıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt