EPL 19/20 H:12 | Liverpool 3-1 Manchester City | MS | 10 Kasım | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
11.png

676.png
1524776345132-png.21146
679.png

İngiltere Premier Lig 2019/20 Sezonu 12. Hafta
Liverpool - Manchester City
Anfield, Liverpool
10 Kasım 2019 Pazar
19:30

ederson'un yokluğu büyük sorun. Adrian-Allison ilişkisi gibi değil. Bravo baya rezil durumda. Şili Liginde oynar ancak. Topla çıkma konusunda da sıkıntı yaratacak bu durum.

Anfield'dan çıkması çok zor City'nin. Guardiola'ya şimdi 1 puan versen kabul eder bence. Liverpool etmez. Evinde 6 puan farkla önde yakalamışken vurup geçme maçı..

Liverpool'un bitmek bilmez balının rol oynamayıp City'nin de geçen yılki gibi tek kale oynaması akabininde bu sefer de Mahrez'in geçen yıl yaptığı aptallıklara maruz kalmadan galip gelmesini diliyorum. Liverpool'un iç sahada 45 maçlık yenilmemizlik serisi varmış, bunu bitirmek için dünya üzerinde Guardiola'nın City'sinden daha uygun takım yok. Sezon sonunda Liverpool'un şampiyon olmasını isterim ama şansın fark yaratmadığı maçta iç sahada kendilerinden daha iyi takıma yenilmelerini istiyorum bir defa.

Beraberlik kokusu var. Ama içimden bir ses de Liverpool sürklase eder mi acaba diyor. Stratejik öneme sahip bir müsabaka olduğu gibi ekstra önlemler alabilirler ama inadına inş gollü geçer.

Liverpool XI: Alisson, Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Firmino.

Manchester City XI: Bravo, Walker, Stones, Fernandinho, Angelino, Rodri, İlkay, De Bruyne, Bernardo Silva, Sterling, Aguero.

Üst Alt