EPL 21/22 H:27 | Arsenal 0-2 Liverpool | MS | 16 Mart | S Sport - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 21/22 H:27 | Arsenal 0-2 Liverpool | MS | 16 Mart | S Sport

Aynen, seneye bu takima 1-2 yildiz isim ekleseler fena olurlar aslinda. Ben begendim, tamam Salah falan yok oyunda ama Arsenal buna ragmen cok kotuydu son yillarda. Onceki bir kac macini izledim ama orta/zayif takimlara karsiydi. Bu ciddi bir sinav ve simdilik iyi gorunuyorlar.

Yıldız ekleyeceklerini sanmıyorum ama nokta atışı genç transferler yaptılar. Yeni yıldızlar doğuyor Martinelli müthiş bir yetenek Saka ve Smith Rowe çıktı alt yapılarından onlarda geleceğe göz kırpıyor resmen. Bir de Ramsdale diye kaleci aldılar eski Lehmann hatırlatıyor

Yıldız ekleyeceklerini sanmıyorum ama nokta atışı genç transferler yaptılar. Yeni yıldızlar doğuyor Martinelli müthiş bir yetenek Saka ve Smith Rowe çıktı alt yapılarından onlarda geleceğe göz kırpıyor resmen. Bir de Ramsdale diye kaleci aldılar eski Lehmann hatırlatıyor

Saka fena degilde sanki cok standardi yok gibime geliyor. Iyi kaleci iyi bir takim icin ilk oncelik.

Ramsdale konsentrasyon sorunu yasiyor, ayni zamanda buyuk maclarda cok tedirgin. Bunlarin ustesinden gelmesi gerekiyor.
Gabi de ayni buyuk maclarda sacmaliyor. Genc bir takim bunlarin ustesinden gelecekler muhtemelen.

Üst Alt