Erden Timur: "Bu şekilde giderse bu lig bitmez, bitirtmeyiz!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "Bu şekilde giderse bu lig bitmez, bitirtmeyiz!"

Adsız.jpg
Erden Timur: "Bu akşamın konuşulacak hiçbir şeyi yok. Kasten, bilinçli bir şekilde bu hale getirdiler."

rden Timur: "Önce maçın hakem atamasıyla bu hale soktular. Galatasaray düşmanlığıyla tanınan bir hakem bu maça atandı."

Erden Timur: "Adalet istediğimizi, bariz bir şekilde söyledik. Herkes için istedik. Demek ki futbolu yöneten insanlar adaleti istemiyorlar. Ceza veriyorlarsa, ki bu hiçbir şekilde kabul edilemez. Böyleyse, bu iş kopmuştur ve kokusu her tarafa yayılmaktadır."

Erden Timur'dan Erol Bilecik'e; "Koskoca Galatasaray camiasına cincon demiş birini kaale almayız."

Erden Timur: "Maçı izleyen herkesin farka gideceğini öngördüğü bir maçta 30. dakikada kırmızı kart veriyor. 7 hakeme sorduk. Biri hariç, o da şüpheli yaklaştı ancak kalan 6'sı kırmızı kartla alakasının olmadığını söyledi."

Erden Timur: "2 Türk hakemimiz, faul olup olmadığına bile emin değil. Sen, 30. dakikada böyle bir karar veriyorsun. VAR'a gitmiyorsun, VAR seni çağırmıyor. Ofsayttan iptal edilen golümüzde çekilen çizginin doğruluğu da belli değil."

Erden Timur: "Karşı taraf için savaşsa baş üstüne! Herkesin bildiği elinde. Korkun dedim. Korktular. Bizim geri adım atacak tırnak mesafemiz yok. Geri adım atmayız."

Erden Timur: "Madem savaş diyorlar, hoş gelmiş sefa gelmiş. Biz her şeyi göze aldık."

Erden Timur: "Bu kötü niyetli yapılar, kökü olan yapılar. Köklerini kazıyana kadar mücadele gerekecek. Burada herkesin bir arada olması gerekir. Halkın gücünden daha büyük bir güç yok. İyilik, her zaman galip gelir."

Erden Timur: "Bu şekilde giderse bu lig bitmez, bitirtmeyiz!"

bu mactan çıkan 2 sonuç var bence.
1 Sonu ne olursa olsun Ali palabıyık duduk asmalı.Bir daha maça çıkarsa gerekirse ligden cekılırız.
2 okan hoca yerıne hemen teknık adam bakılmalı.(Mancını ıstıfa falan dusunuyor diye haberler vardı.Ben olsam yoklardım.)

Üst Alt