GSC Haber - Erden Timur: "Örgütlü bir düzen ve örgütlü bir yapıyla karşı karşıyayız adı da Fenerbahçe" - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Örgütlü bir düzen ve örgütlü bir yapıyla karşı karşıyayız adı da Fenerbahçe"

Ali &lale &fb amatör organize kötülük olayı tahlil ediyorlar , hayır yalan derse olası savcılık soruşturmasında rezil olacaklar..
Birde şöyle bir durum var Erden Timur saatine kadar söyledi görüntü gönderdiği dakikasına saatine kadar söyledi, Ali, lale biliyor, Erden Timur yalanladiklari anda son altın vuruşu yapabilir Erden Timur kamera kaydı, vs. Bir şey yapistirabilir.

Kısaca erden Timur eli sağlam rest dedi karşı taraf korkudan ne yapacağını bilmiyor, yalanla ma açıklama bile yapamıyorlar manyak etti suyun öbür tarafını.

Erden Timur'dan Talimat Tayfun benim telefonuma baksınlar dediği anda tamam zeki uzundurukan ver , WhatsApp, mesajlarına baksın Fenerbahçe yönetimi ile mesajları bu program ile ilgili var mı diye rest cekseydi kral bir şey olacaktı.

Fener her yere adam sokmaya o kadar alışmış ki dünkü yayına da keli sokmuşlardı. Kel resim çekip koça gönder miş midir? Evet göndermiştir.

Daha 1. Dk da algı yapmaya başladı neden o zaman değil de şimdi algısını yaptı tüm program boyunca. Amaç biz lideriz şampiyon olamayacağınızı anladınız o yüzden bugün yalanlarla algı yaratmaya çalışıyorlar algısını kendisi yaptı tayfun mudur nedir.

Program sonrasında tweeter da paralı uşaklar bu keli överek kahramanlaştırmaya çalıştılar. Amaç keli kahramanlaştırmak değildi. Amaç sanki Erden Timur bu yayında rezil olmuş algısı yapmaktı. Ve bu durum bir kaç hesaptan aynı anda paylaşımlar yaparak fonlu olduklarının da bir ifşasıydı anlayana.

Erden Timur akıllı adam yayın içerisinde bir çok kez bu keli itin deliğine soktu yüzüne salvolarla girişti...

Amma ve lakin mal her zaman mal...

Erden Timur'un yaptığı açıklamaların üzerinden yaklaşık 24 saat geçti. Lale hariç kimseden ses seda yok. Lale de ne diyecek muamma henüz

Oha 5 dk x de girdim çıkamadım. Fenerlisi eziktaşlısı saldırdıkça saldırıyor. Hani belge diyen mi ararsın. TFF de Galatasaraylı eski yönetici var diyen mi ararsın. Temiz eller yapılsa Galatasaray ın şampiyonlukları ellerinden alınır diyen mi ararsın...

Oğlum adam belgenin yerini gün ay yıl saat dk olarak açıkladı. Gidip var merkezi kamera kayıtlarını isteyeceksiniz. Bunlar kendilerini gazeteci sanıyor. Belgeyi getirip ellerine koyacaksın. Bir tanesi de ulan ortaya bir iddia atıldı. Gidip şu kamera kayıtlarına ulaşmaya çalışayım demiyor. Sizin gazeteciliğiniz batsın... Bunların gazetecilik anlayışı etkileşim kasayım. Fonlanayım. TV den youtube dan para kazanayım... Ne güzel dünya anasını satayım...

koç ve yalakalarının medya üzerindeki kirli yapılanmasını uzun süredir forumda anlatmaya çalışıyordum.

hocanın organize fakat amatör dediği kötülük zaman içinde dallanıp budaklanarak büyümeye devam ediyor.

öyle bir algı yürütülüyor ki, gayet aklı selim olarak gördüğüm fenerli arkadaşlarım bile gs'nin derin devlet tarafından kollandığını, fb'nin ise sürekli bilinmeyen güçler tarafından önünün kesildiğine inanıyor. bu insanlar iyi üniversitelerden mezun, iş hayatlarında başarılı kişiler.

bjkyi bile kuklasına çeviren bu örgütün karşısında erden timurun cemiyetteki ağır abiler tarafından biraz yalnız bırakıldığını düşünüyorum.

bu saatten sonra şahsına yönelik iftiralar, yalan haberler hızla çoğalacaktır.

kendisinin 2 yıldır bütün söylemlerini yakınen takip eden biri olarak vizyonuna, zekasına, kişiliğine güveniyorum.

gs camiası olarak skordan bağımsız erden başkanın yanında durmalıyız. bu denli mert insanı bu devirde bulmak zor.

Eboue’ye muz sallayan taraftarla basın toplantısı düzenleyip sindirim sorunu olduğu için muz yiyiyordu diyen y. Camia bu konuya da Lale Orta pompacılık okuyan kuzeni için Opet’te staj imkanı soruyordu, başkanımızla o yüzden konuştu diye açıkşama yapacak elbet başka ne olabilir?

Üst Alt