Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Alinin o laflarının ustune birakip kaçması yakışmaz. Normalde bırakacak olsan bile o laflardan sonra bırakılmaz.
Arkasında dağ gibi duran kimse yok ki bir tek taraftar var basınıyla, rakibiyle, başkanıyla, sahasıyla her şeyiyle kendi başına uğraşıyor ama başarı gelince televizyon karşısına çıkıp başarıyı sahiplenenler aynı şekilde Erden Timur'u savunmuyor camiada yalnızlaştırıp uzaklaştırıyorlar mobbing uyguluyorlar.

Konuşsa muhtemelen çok şey konuşur ama kol kırılır yen içinde kalır diyip içine atıyor bir insan başarı kazandığı süreçte bırakıp gitmez arka planda çok farklı şeyler döndüğüne neredeyse eminim.

Arkasında dağ gibi duran kimse yok ki bir tek taraftar var basınıyla, rakibiyle, başkanıyla, sahasıyla her şeyiyle kendi başına uğraşıyor ama başarı gelince televizyon karşısına çıkıp başarıyı sahiplenenler aynı şekilde Erden Timur'u savunmuyor camiada yalnızlaştırıp uzaklaştırıyorlar mobbing uyguluyorlar.

Konuşsa muhtemelen çok şey konuşur ama kol kırılır yen içinde kalır diyip içine atıyor bir insan başarı kazandığı süreçte bırakıp gitmez arka planda çok farklı şeyler döndüğüne neredeyse eminim.

Bunu anlamıyorum. Galatasaray kulübünde kimse %100 güven alamaz. Elbette eleştirenler ve sevmeyenler olacak, Faruk Süren'i bile bu camia yıprattı. Bak, Faruk Süren diyorum. Ali Sami Bey'den sonraki en büyük başkan. Erden Bey de ya devam ya tamam desin, biz de önümüze bakalım.

Küstüm sizinle oynamayacağım filan olmuyor. Burası Fenerbahçe değil.

Her sey iyi giderken birakma be baskan. Bütün taraftar arkanda ve seni destekliyor, yemisim Dursun‘u.

Yeminle bir taraftan sampiyonluk heyecaniyla tutusurken diger yandan Erden baskan birakacak ve kötü bir döneme girecegiz diye üzülüyorum.

Erden baskan ve Okan hoca birlikteligi uzun yillar devam etsin. Iddia ediyorum bu ikili birkac yil daha devam ederse Avrupa‘dan kupa gelir.

Okan Buruk kader birliği yaptık dedi geçen açıklamasında. Okan hoca uzatacağına göre Erden baba da bırakmaz bizi, devam edecektir. Seviyoruz..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam kalacak olsa kalıyorum derdi. Üstelik kalıyorum demesi takımı da pozitif etkiler.

Adamın devam etmeyeceği belli belli besbelli. Şampiyonluk yarışında herhangi bir olumsuzluk olmasın diye açıklamıyor bu kadar açık her şey.

Boşa kalmalı bırakmaz falan diye hayaller kurmayın.

kusura bakmasın biraz ali koç'u örnek alsın. adam 6 sene şampiyonluk görmedi, harcadığı paranın haddi hesabı yok, rambo okan'dan küfür yiyor yine de bırakmaya niyeti yok. mis gibi ortam kurulmuş transfer dışında isterse başka topa da girmez ama kendi bilir.

Üst Alt