Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Başarının mimarları Okan Hoca ve Erden Bey, uyumlu çalışmaları ile bunu sağladılar. Erden Bey ayrılırsa, kendisinin eksikliğinin yanı sıra Okan Hoca' nın veriminin de düşebilecek olmasından endişeliyim. Okan Hoca gerektiğinde yönetime karşı bazı hususlarda tavır koyacak biri gibi durmuyor. Mehmet Özbek gibi saçma sapan biri her işe burnunu sokup ille benim dediğim olacak diye diretirse nasıl davranacağını kestiremiyorum. Terim gibi güdümlü medyatörleri de yok ki, açık-örtülü sopa göstersin. Taraftar nezdinde çok yüksek kredi kazanmış olsa da o tarz bir insan değil. Şu ana kadar sergilediği şahane motivasyon ve konsantrasyon bozulursa çok yazık olur...

Altaylı' nın rivayeten bahsettiği gibi, Erden Bey' in genel kulüp yönetimine, projelere vs dair Dursun Başkana güvensizliği var da o yüzden çekiliyorsa daha da kötü. Ancak o durumda sessizce çekilmek yerine bu olan bitene engel olmaya çalışmak da boynunun borcudur ve sessiz kalması direkt suç ortaklığından pek de farklı olmayacaktır.

Dursun Başkanla hep çok uyumlu çalıştıklarını düşünürken, birdenbire bunları konuşur olmak aşırı can sıkıcı. GS için en hayırlısı ne ise o olsun inşaallah...

Altaylı' nın rivayeten bahsettiği gibi, Erden Bey' in genel kulüp yönetimine, projelere vs dair Dursun Başkana güvensizliği var da o yüzden çekiliyorsa daha da kötü. Ancak o durumda sessizce çekilmek yerine bu olan bitene engel olmaya çalışmak da boynunun borcudur ve sessiz kalması direkt suç ortaklığından pek de farklı olmayacaktır.
Saha içi ne var ne yok Erden Timur ilgilenirken saha dışında proje işlerine Dursun Özbek bakıyordu demek ki saha dışı konularda fikir ayrılıkları ya da peşkeş çekme gibi sıkıntılı işler yapılıyor olabilir sonuçta bu ilk olmaz bu kadar iyi giden ortamda huzursuzluk varsa altını karıştırmak lazım.

Saha içi ne var ne yok Erden Timur ilgilenirken saha dışında proje işlerine Dursun Özbek bakıyordu demek ki saha dışı konularda fikir ayrılıkları ya da peşkeş çekme gibi sıkıntılı işler yapılıyor olabilir sonuçta bu ilk olmaz bu kadar iyi giden ortamda huzursuzluk varsa altını karıştırmak lazım.
Aile-sağlık-iş gibi bir sebeple, önceden aldığı bir karara binaen çekiliyorsa yapacak bir şey yok. Üzülür, bir sonraki dönemde daha güçlü şekilde dönmesini bekleriz; öyle bir şey varsa umarım en kısa sürede, en iyi şekilde düzelir ayrıca...

Diğer türlü iyi bir senaryo kuramıyorum. Acaba diyorum, şampiyonluk yolunda konsantrasyon bozulmasın diye susuyor da hedefe ulaşılınca mı bazı şeyleri açıklayacak. Kendisinin bu sorumluluk duygusuna herkesten fazla sahip olduğundan en ufak kuşkum yoktur...

Aile-sağlık-iş gibi bir sebeple, önceden aldığı bir karara binaen çekiliyorsa yapacak bir şey yok. Üzülür, bir sonraki dönemde daha güçlü şekilde dönmesini bekleriz; öyle bir şey varsa umarım en kısa sürede, en iyi şekilde düzelir ayrıca...

Diğer türlü iyi bir senaryo kuramıyorum. Acaba diyorum, şampiyonluk yolunda konsantrasyon bozulmasın diye susuyor da hedefe ulaşılınca mı bazı şeyleri açıklayacak. Kendisinin bu sorumluluk duygusuna herkesten fazla sahip olduğundan en ufak kuşkum yoktur...
Başkan veya yönetim ile ilgili yamuk bir durum varsa kendisinin dediği gibi mıh gibi karşılarına dikilmesi icap eder. Ama muhtemelen dediğiniz gibi aile,sağlık,iş gibi nedenlerden dolayı çekilecektir. Çekilirse yani.

Son düzenleme:
Aile ve sağlık her şeyden önce gelir. Yollarımız tekrar kesişir bunda da sorun yok. Yeter ki yerine gelecek insan şuan ki doğru mantaliteyi devam ettirsin. Yeni bir yapı kurmaya çalışıp, bozacak biri olmamalı.

Galatasaray’ı gönülden seven biri olduğu için en az bizler kadar devam etmek ister diye düşünüyorum. Devam etmeyecekse mutlaka geçerli bir sebebi vardır. Sezon bitince detayları öğreniriz artık.

Erden Timur daha gelirken demedi mi? GS adına yanlış bir şey olursa ilk ben karşılarında olurum diye, karşısında olmadığına göre demek ki öyle bir durum yok.

Erden Timur daha gelirken demedi mi? GS adına yanlış bir şey olursa ilk ben karşılarında olurum diye, karşısında olmadığına göre demek ki öyle bir durum yok.
Demek ki karşı çıktığı yanlış bir durumlar var ki arkasında 35 milyon taraftar olmasına rağmen mücadesi yetmiyor ve yarın bir gün bu yanlışlara ortak olmamak için o da bırakmak zorunda kalıyor.

İşler iyi giderken insanı daha fazla motive eder aile, sağlık, iş bunlar illa ki aksıyordur aksamaması gibi bir durum yok çünkü Galatasaray gibi 35 milyon taraftarı olan bir kulüpte sorumluluğu fazlasıyla hissediyordur çok fazla fedakarlık gerektiren bir konu fakat ne olursa olsun kulüpte açık ara en çok destek gören kişi haline geldi bunu başarmak kolay bir iş değil.

Yükünü azaltıp yanına doğru bir profilde yönetici verilebilirdi hiçbir şey yapamıyorsak böyle bir isim yoksa en kötü ihtimal Abdurrahim Albayrak'ı Florya ve futbolcularla ilgilenmesini sağlayıp daha az sorumluluk ve zaman harcayabileceği düzende yine kulüpte devam edebilirdi ama buna rağmen ben yokum diyorsa bana biraz garip geliyor bir anda direk çekilmesi pek normal değil hatta ciddi sorgulamak gerekiyor.

Son düzenleme:
İşler iyi giderken insanı daha fazla motive eder aile, sağlık, iş bunlar illa ki aksıyordur aksamaması gibi bir durum yok çünkü Galatasaray gibi 35 milyon taraftarı olan bir kulüpte sorumluluğu fazlasıyla hissediyordur çok fazla fedakarlık gerektiren bir konu fakat ne olursa olsun kulüpte açık ara en çok destek gören kişi haline geldi bunu başarmak kolay bir iş değil.

Yükünü azaltıp yanına doğru bir profilde yönetici verilebilirdi hiçbir şey yapamıyorsak böyle bir isim yoksa en kötü ihtimal Abdurrahim Albayrak'ı Florya ve futbolcularla ilgilenmesini sağlayıp daha az sorumluluk ve zaman harcayabileceği düzende yine kulüpte devam edebilirdi ama buna rağmen ben yokum diyorsa bana biraz garip geliyor bir anda direk çekilmesi pek normal değil hatta ciddi sorgulamak gerekiyor.
Dostum, sağlıklı bir kanaat oluşturmak için biraz daha bekleyip gelişmeleri izlemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok şu an için.

Erden Bey kalsın veya çekilsin; Dursun Başkan yönetimiyle bir sorunu olmadığını, açık ya da örtülü şekilde, yapılan işlere kefil olduğuna dair ifadelerle deklare ederse, benim için bir sorun kalmaz mesela.

Diğer yandan, ihtimal olarak belirttiğim gibi, konsantrasyon bozulmasın diye ertelediği, mevcut yönetimle niçin ters düştüğüne dair açıklamaları ise olayı bambaşka bir boyuta taşır

Bunlardan birinin mi, yoksa daha başka bir senaryonun mu gerçekleşeceğini belki kendisinden başka bilen yoktur, belki bizzat kedisi bir şeyler için tam kararını verememiştir....

Demek ki karşı çıktığı yanlış bir durumlar var ki arkasında 35 milyon taraftar olmasına rağmen mücadesi yetmiyor ve yarın bir gün bu yanlışlara ortak olmamak için o da bırakmak zorunda kalıyor.
Dediğin gibi bir şey olsa çıkıp bunu söylemesi lazım. Belki de ailesel bir problemi var sezon içinde kaç kere ailesi ile sağlık sorunu haberleri okumuştuk hatırlatırım.

17 mayısta kemerburgazda oyuncularla birlikte piknik olacakmış eğer erden de olursa başkanla olan görüntülerden yeni sezon için belli eder durumu

öyle bişey yoktur %99.9

gs'de bi adamın fazla yükselmesine asla izin vermeyen o oluşum yine iş başındadır, bizde ciddi başarının cezasız kaldığı ne zaman görülmüş ki
bu herifler olmasaydı biz zaten şu an en az porto seviyesinde fln olurduk
Bu sezon içinde de dillendirildi ama. Erden Timur da kaç kez hastanelik oldu. Kolpa değil o kesin. Devam etmek istemiyorsa sebeplerinden biri budur. En büyük sebep midir o tartışılır. Bu arada dinozor liseliler haricinde arkasında durmayacak insan yok camiada. Hele hele taraftarda bu kadar karşılığı varken kimse yiyemez kendisini.

Bu sezon içinde de dillendirildi ama. Erden Timur da kaç kez hastanelik oldu. Kolpa değil o kesin. Devam etmek istemiyorsa sebeplerinden biri budur. En büyük sebep midir o tartışılır. Bu arada dinozor liseliler haricinde arkasında durmayacak insan yok camiada. Hele hele taraftarda bu kadar karşılığı varken kimse yiyemez kendisini.
Adam şu an aday olsa karşısında kim olursa olsun başkanlığı kazanacak bir güçte yani denildiği gibi yönetim içinde bir sorunu olsa çıkardı karşılarına alırdı başkanlığına dediğin gibi sezon içinde kendi rahatsızlığı içinde ailesinden birinin rahatsızlığı falan da gündem oldu.

Gibi dizisinde Yılmaz'ın bir replik vardı "Ilkkan seninle sırt sırta verdik mi s...kemeyeceğimiz kimse yok" diye. Işte aynısı Okan Burak-Erden Timur için geçerli.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt