Erden Timur 👑 - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur 👑

Şikayet etmediğini biliyor muyuz ki? Yani buna dair bir açıklaması falan oldu mu
Şikayet etse mutlaka duyulurdu. Ki kendi açıklaması var 20 defa falan bana sözlü saldırı oldu. Ben ortalık karışmasın diye açıklama yapmadım tarzi sözleri vardı.

İstese kulüp yaşanan olaylar hakkında Galatasaray muhabirlerine haber ucururdu. Ucurmadilar. Erden bey çok naif bir insan.

Erden bey Ali Koç ile savasacaksa Galatasaray çatısı altında savasmali. Böylesi daha kolay olur. Taraftar arkanda olur. Tek başına ise zor olur.

Kocu kime sikayet edecen yav. Adam polislerle basti stadi

Olaylari baslatan koç, ama işlem falan başlatilmamiş bile. 3-5 garibana göstermelik cezalar verip gecilecek herzaman ki gibi

Screenshot_20240521-094114_X.jpg

6 ay biraz futbola ara verip dinlenmeli 6 ay da başkanlık için kolları sıvayıp çalışmalı başka çaresi yok.mevcut adaylarla bi halt olmaz bizden

Transferleri kötü zaten bırakabilir sevdiğim yanı dürüstlüğü .mesela dursun başkana zerre güven yok ama erden reis Galatasaray taraftarının yönetici halidir

Kendisinin geçirdiği kötü transfer sezonunu kolay kolay herkes geçiremez. Milyarlarca liralık maliyeti bulunan ıska transferler yaptı ama kendisinin varlığının bizim için bir çok yönden avantajları var bir defa adam Türk futbolu idareciler ortalamasının üstünde zekaya sahip.

Nerede hangi tavrı alması gerektiğini, oyunculara ve medyaya bunu nasıl lanse edeceğini çok iyi biliyor ve tüm bunları safiyane Galatasaraylılığı ile yapıyor.

Kalır veya gider bilmiyorum ama Konya maçında şampiyonluğu bırakırsak istese dahi kalamaz burada işler biraz zora girdi. Şampiyon olduk ve kalmadı diyelim en geç 2 yıl sonra yine gelecek bundan ne kendisinin ne de Galatasaray'ı yönetenlerin kaçışı yok. Tribünler 1-2 defa bağırdı mı o iş biter hem başkanlar böyle işi bilen adamları çok sever.

O yüzden fazla polemik yapmadan gitmesi halinde yerine kimin monte edileceğine ön almak lazım. Geçen gün Nazifoğlu'nu gördüm ve tüylerim diken diken oldu, böyle bu ve buna benzer kişilerin gelmesi halinde o sezonu başlatmadan o adamın oradan indirilmesi Galatasaray taraftarının bir numaralı boyun borcudur.

Bay Timur sen sportif aş de olsan ne olmasan ne football manager mı oynuyoruz adam gibi yönetime gireceksen gir. Senin sportif aklının neticesiyle yapılan transferler ortada son senede. Daha hala aş maşe. Yönetime gir ticari ve idari zekanı göster.

Yeter artık ya daha şampiyonluk alınmadan gitti, kaldı, gidecek, şu olacak, bu olacak diye gündemimizi değiştirdik. Yeter anasını satayım yeter. Şu şampiyonluk gelsin ondan sonra herkes eteğindeki taşları döksün.

Erden Timur başkanlık için fazla duygusal. Suan bulunduğu konum kendi tercihi zaten. En azından şimdilik. Daha başkanlık çalışmaları için vakti var.
Duygusal olduğu aşikar.
o yüzden 1 sene içersinde kendisini mental olarak başkanlık makamı için hazırlık yapmalı diyorum
camiadan kimse elini taşın altına koymuyor.istese de istemese de günümüz şartlarında başkanlığın doğal adayıdır

Erden Timur: "Konyaspor maçına odaklanmış durumdayız. Benim için şu an şampiyonluktan önemli hiçbir şey yok. Tek motivasyonumuz şampiyonluk. Hocamız Okan Buruk ve oyuncularımız şampiyonluğa motive olmuş durumda." (Spor Gecesi)

Erden Timur: “Mayıs ayı seçim ayı değil, şampiyonluk ayıdır. Dedikodusu yayılan, Süheyl Batum kazanırsa; Ünal Aysal ile çalışacak düşüncesi tamamen yanlıştır!” (Spor Gecesi)

Üst Alt