Erden Timur 👑 - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur 👑

odak zaten orası yav- ama gördüğüm en gerilimsiz oyuncu-yönetim bağı olan dönem olabilir.

ilerisi adına endişem var - emrivaki değil isteyerek kalsın ikna olacaksada.
Gelecek seçimin başkan adayı kendisidir benim nezdimde. Sadece şu 2 seneyi daha sportif AŞ de geçirmesi yeterli. Benim tek endişem kendisi hakkında çirkef siyasetten uzak durmak istiyor olabilir. Onun dışında emek ve akıl olarak herkesin üstündedir...

Gelecek seçimin başkan adayı kendisidir benim nezdimde. Sadece şu 2 seneyi daha sportif AŞ de geçirmesi yeterli. Benim tek endişem kendisi hakkında çirkef siyasetten uzak durmak istiyor olabilir. Onun dışında emek ve akıl olarak herkesin üstündedir...
o yüzden zaten abi adamın uzaklaşmak istemesi

ananas şerefsizi 2 sene saldır saldır saldır - taraftar hariç sert ses çıkmadı.

umarım ama uzun vadede başkan olarak görürüz.

Fener’in taklit politikası seneye Acun’u Erden Timur gibi kullanmak üzerine olacaktır. E.T olmayacaksa da aynı profilde takımla taraftarın sevdiği vizyoner birinin ön planda olması gerekir. Levent Nazifoğlu falan olacaksa bu isim seneye Fener’in şampiyonluğunu izleriz..

Fener’in taklit politikası seneye Acun’u Erden Timur gibi kullanmak üzerine olacaktır. E.T olmayacaksa da aynı profilde takımla taraftarın sevdiği vizyoner birinin ön planda olması gerekir. Levent Nazifoğlu falan olacaksa bu isim seneye Fener’in şampiyonluğunu izleriz..
Taklitler asıllarını yaşatır. Fenerde de aziz seçilirse şaşırmamak lazım. Onun için yarınki maç yine çok önemli...

Emeklerin için teşekkürler üst üste 2. şampiyonluk.

Artık şampiyonluk gündemi ortadan kalktığına göre,kalıcan mı gidicen mi net olursan seviniriz

camianın yuzde 86sı falansın suan başganım
sen olmasan dursunla krizler geçiriyorduk
bu 2 değerli şampiyonluk için sonsuz tesekkurler

Üst Alt