Erdoğan Fenerbahçe Divan Kurulu Üyesi Oluyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan Fenerbahçe Divan Kurulu Üyesi Oluyor!

Fenerbahçe Spor Kulübü, kulüp üyeliğinde 25. yılını doldurarak Yüksek Divan Kurulu'na üye olma hakkı kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, cumartesi günü yapılacak ekim ayı divan toplantısına davet etti.

Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre, programında bir değişiklik olmaması durumunda toplantıya katılması beklenen Erdoğan üyelik rozetini alacak.

Fenerbahçe'nin aynı gün üyeliği bulunmayan bakan ve bürokratları da kulübün üyesi yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

Tüzük gereği gayet doğal esas önemli olan ben Erdoğan fenerlidir dediğim de ne alaka yav kes adam demedi mi ibebebe benim takımım diye algı kasanlar vardı. Bu adam hasta fenerli ne kasımpaşası ne rizesi ne ibebebsi :) Ha bir de seçimi imamoğlu kazanınca gökselin kaybettiğini sananlar var :) Fatih Terim ile Abdurraihm Albayrak gökselin fişini çekti yoksa adamlar halk ekmekten değil 3.köprüden paraları alıyordu ;)

Tüzük gereği gayet doğal esas önemli olan ben Erdoğan fenerlidir dediğim de ne alaka yav kes adam demedi mi ibebebe benim takımım diye algı kasanlar vardı. Bu adam hasta fenerli ne kasımpaşası ne rizesi ne ibebebsi :) Ha bir de seçimi imamoğlu kazanınca gökselin kaybettiğini sananlar var :) Fatih Terim ile Abdurraihm Albayrak gökselin fişini çekti yoksa adamlar halk ekmekten değil 3.köprüden paraları alıyordu ;)
gökselin fişini nasıl çektiler reis
birde apo ile uzun adam arası eskisi gibi değil sanki

gökselin fişini nasıl çektiler reis
birde apo ile uzun adam arası eskisi gibi değil sanki
Öncelikle şampiyon olarak sonra da göksel arsoy kılıklıyla muhatap olmayıp gelen cezayı indirimle ödedim demesiyle. Sandı ki ağır ceza verecek mahkemeler malum damat ya tayyip erdoğanın işi gücü yok sana arkamı çıkacak sana oyuncak almışlar işte sen oyna senin haddine mi ulan şampiyonluk almak galatasaraydan demiştik 10 puan bile fark olsa camia olmadığı için elleriyle verecekler şampiyonluğu diye :) Olan göksel arsoya oldu galatasaray üyeliğinden atıldı ;)

Öncelikle şampiyon olarak sonra da göksel arsoy kılıklıyla muhatap olmayıp gelen cezayı indirimle ödedim demesiyle. Sandı ki ağır ceza verecek mahkemeler malum damat ya tayyip erdoğanın işi gücü yok sana arkamı çıkacak sana oyuncak almışlar işte sen oyna senin haddine mi ulan şampiyonluk almak galatasaraydan demiştik 10 puan bile fark olsa camia olmadığı için elleriyle verecekler şampiyonluğu diye :) Olan göksel arsoya oldu galatasaray üyeliğinden atıldı ;)

Kim bu Göksel Arsoy kilikli yav?

Önünde sonunda Fener'i ele geçirecek zaten siyasi ömrü yeterse. İlk deneme başarısız oldu ama kolay vazgeçmez Reis.

Bastır Reis.

Üst Alt