Ergün Penbe: "Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir" - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ergün Penbe: "Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir"

Çakarda yeni haber geldi Ergünde yardımcısı olacak diyordu bide.E tabi rok gidince nasıl rating yapacaklar en güvendikleri yola başvurarak yani yalan atarak.

Saat: 00:50
Ergün Penbe: Galatasaray yönetimi Tuchel ile görüştü. Çok sağlam bir bilgi, Cenk Ergün de yalanlamayacaktır.

Saat: 00:56

Ergün Penbe: Fatih Terim ile anlaşma sağlanmış, yarın açıklama gelebilir.

Bu nasıl bir saçmalık lan böyle? 50 geçe Tuchel kesin bilgi diyen birisi, 6 dakika sonra ft ile anlaşma sağlanmış der mi? Ayrıca kaynak da belirtilmemiş.

Hocam sakin ol lütfen.

müdür gözünü seveyim relax

Ustat sukunetimizi muhafaza edelim

Ne dedim ben?

"Beyaz Futbol'a çıkıp yorum yapan adamdan hayır mı gelir" dediğimde topa tutuldum.

Ne var bunda? Sinirlenecek bir şey yok. Sözlerimin arkasındayım. İzleyicisini bile eleştiriyorum.

Çok sakinim. Şimdi yeşil çayım geldi. Onu yudumlayarak Galatasaray'ımın haberlerini okuyacağım. Eğer kavga istiyorsanız ben yokum.

Edit: Seni alıntılamayı unuttum Hamza Gölbaşı bu laflarım senin için de geçerli.

Son düzenleme:
Ne dedim ben?

"Beyaz Futbol'a çıkıp yorum yapan adamdan hayır mı gelir" dediğimde topa tutuldum.

Ne var bunda? Sinirlenecek bir şey yok. Sözlerimin arkasındayım. İzleyicisini bile eleştiriyorum.

Çok sakinim. Şimdi yeşil çayım geldi. Onu yudumlayarak Galatasaray'ımın haberlerini okuyacağım. Eğer kavga istiyorsanız ben yokum.

Edit: Seni alıntılamayı unuttum @Hamza Gölbaşı bu laflarım senin için de geçerli.
Lütfen bir mesaj icin bu kadar cok alinti yapmayalim, tesekkürler.

Ne dedim ben?

Edit: Seni alıntılamayı unuttum Hamza Gölbaşı bu laflarım senin için de geçerli.
Tam avatarin ile cevap vermelik bi yorum olmus ama kızdigin ve sinirlendigin icin yapmayacagim

Bana deselerdi ki,
"Gün gelecek Ergün Penbe Rok'un başarısız bir taklidi olacak"

Diyene götümle gülerdim. Ama hayatın kendisi bazen bize götüyle gülüyor.

Üst Alt