Eric Gerets - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eric Gerets

Gelmesin yahu yıldızlarla çalışmak zordur anadolu takımları daha güçlü artık bir de avrupa futbolundan uzak kaldı sanırım olmaz bize yani.

Ben ne Luce'yi isterim, ne de Gerets'i... Bunlar geldi gitti, tekrar Fatih Terim'e mi döneceğiz. Artık bunların Galatasaray devri bitti gitti. Sonra her gelen kendini dev aynasında görür.

Galatasaray teknik direktörleri içinde en karizma adamdır . Borç içinde yüzdüğümüz , Özhan Canaydının üyelerden ve taraftarlardan dilendiği dönemde Heinze , Saidou gibi futbolcularla hakemlere TFF'ye rağmen takımımızı şampiyon yapmış kişidir . Bir an özlemek geldi içimden :(

BaAAAMkCMAAsbkl.jpg

Hasan Şaş'ı sağ kanatta kullanan ilk teknik direktördü kendisi sanırım. Alex'ten sonra en çok asist yapan oyuncu olmuştu o sene diye hatırlıyorum.

Hasan Şaş'ı sağ kanatta kullanan ilk teknik direktördü kendisi sanırım. Alex'ten sonra en çok asist yapan oyuncu olmuştu o sene diye hatırlıyorum.

Amrabati sagda oynatmayi düsünse ya bir teknik direktörümüz,adam ne zaman saga gecse asist yapiyor :D Oynadigimiz son iki Real Madrid maci mesela :encouragement:

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Üst Alt