Erman Toroğlu: "Galatasaray alenen doğranıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Galatasaray alenen doğranıyor"

Erman Toroğlu: "Galatasaray alenen doğranıyor. İşin ilginç tarafı yönetim sessiz kalıyor. Fatihi de susturdular, operasyonun babası çekiliyor kaç haftadır."

Ahmet Çakar: “Galatasaray’ın hem Beşiktaş derbisindeki hem de Fenerbahçe derbisindeki 3 puanı büyük bir Operasyon ile gasp edilmiştir.”

Ahmet Çakar: Bitime saniyeler kala bir korner atışında Serdar Dursun, aynı Diagne'nin ittiği gibi Berkan'ı itiyor. Diagne'nin golünü iptal eden hakem ve VAR hakemi, Serdar Dursun'un bu hareketi için penaltı daveti yapmıyor. Bunun adı hakemlik falan değil düpedüz tetikçiliktir.

Emre Bol “Sevgili Galatasaraylılar, 2 maçtır Galatasaray doğranıyor siz bunu görmüyor Fatih hocaya sallıyorsunuz. Ayakta uyuyun.”

Son düzenleme:
Bu durum son derece normal.
Başkanı taraftara ceza verme derdinde
sahadaki pısırık sessiz oyuncunun dünya umrunda değil..
taraftarın Fatih terim nefreti gözünü kör etmiş...
Fatih terimin egosu Galatasarayın üzerinde

bu durumda bu namussuz federasyon ve hakemlerinin bu takımı böyle göz göre göre doğraması çok normal.Sadece bu sene değilki kaç senedir.Yemin ederim bizim başımıza gelenler bırrak diğer büyük takımları anadolu takımlarının başına gelse yeri göğü inletirlerdi.Hadi yönetici ve teknik ekibi geçtim. onların sözde Galatasaraylı olduğunu düşünüyorum. Ya bu tarfatara ne demeli.

Beşiktaş, Fenerbahçe, Malatya maçlarında çalınan 6 puanımızın hesabını soracak kimse yok mu? Öyle TFF’ye gidip Nihat’la çay içip barıştık biz demekle olmuyor. Görüştük TFF ile aramızda yanlış anlama olmuş dedikten sonra teknik direktörüne 5 maç ceza geliyor. Resmen kulüple ve taraftarla dalga geçiyorlar.

Hakemler hiç bir zaman istediğimiz gibi değildi ama biz topu içeri sokacak futbolu ortaya koyuyorduk, çözmemiz gereken o.
Her zaman bu dediğiniz yapılamıyor. Zaten bu yeni olusturulan kadro henüz bunu yapacak olgunlukta değil. Fark ettinmi bilmiyorum lakin son 3 maçtır alenen net şekilde tartışmasız posizyonlarimiz hakemler tarafından gasp ediliyor. Bu takım kötüde oynasa bir şekilde maçı alacak aksiyonları yapıyor. Bir maçta iki kezde olsa yapıyor. Gel gör hakem musfetteleri bunu bile elimizden alıyor. Geçelim artık şu hakemide yeneceksin girdiğini atacaksın olayını renktas

Böyle yumuşak yüzlü yönetim ve hakemi geç diyen taraftar oldukça daha çok doğranırız yönetim ortalığı ayağa kaldıracak bjk gibi olacak hakemlik birşey olmasa da konuşacak konuşmazsan bağırmazsan olmaz bu işler taraftar da hakemi geç hakemi de yeneceksin demeyecek hakemi yenemezsin yok öyle birşey bir iki kez istisna olur en çok

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sezona iyi bir santrafor ile başlansa ve Marcao olayı yaşanmasa şuana kadar en kötü 10-11 galibiyet görürdük. Geçen yılda şampiyon olabilirdik. Neticede Primer ligde mücadele etmiyoruz. Tff'nin Terim faktörü nedeniyle üzerimizi çizdiğini düşünüyorum ve ilk fırsatta doğrama yapılıyor ama biz ne oynuyoruz ? 14 maçta 4 beraberlik 4 mağlubiyete anlam veremiyorum.

Her yıl küçük detaylara kalıyoruz ve hakemlerde üzerini tamamlıyor. Terim bundan en çok nemalanan isim oluyor; vasat futbolu hakem ile örtüyor. Buna ilaveten eğer yönetimle arası yoksa yazın istediğim adamlar alınmadı diyor. Gelecek adına güven anlamında da; Ocak ayını işaret ediyor.

Sistemi değiştirmek istiyorsak buna teknik direktörden başlamak gerekiyor. Şuan Hamza, Okan gibi hocaların daha yüksek katkı vereceğini düşünüyorum. Yabancı olarak Almanya kökenli hocaların başarısı ortada, disiplin seviyeleri yüksek ve duygusal değiller.

Erman Toroğlu neyse de o zaten genel olarak medyadaki GSlilerden daha GSli olarak yorum yapıp hakkımızı arıyor. Ama diğer ikisi kına yaksın. En çok istedikleri şey de buydu zaten. Kötü futbol ve daha daha dogranmamız. Samimi bulmadım ondan.

İlhan Tüysüz: "Hakem hataları Galatasaraylılara alıştırıldı. Taraftarlar önce hak aramak yerine oyuna bakıyor."

Erman Toroğlu: “Yönetimi yumuşattılar, Fatih Terim’i susturdular. Böyle böyle her hafta ligde doğranıyorsun. “

Malesef kulubumuz masa basi operasyonlari ile şampiyonluk yarisinin disina itilmistir. Ancak dost camia ts, fb'ye izin vermeyecek ve bu kirli planlari bozacaktir.

Böyle yumuşak yüzlü yönetim ve hakemi geç diyen taraftar oldukça daha çok doğranırız yönetim ortalığı ayağa kaldıracak bjk gibi olacak hakemlik birşey olmasa da konuşacak konuşmazsan bağırmazsan olmaz bu işler taraftar da hakemi geç hakemi de yeneceksin demeyecek hakemi yenemezsin yok öyle birşey bir iki kez istisna olur en çok

Yine suçlu bulunmuş taraftar. Komiksiniz

Yine suçlu bulunmuş taraftar. Komiksiniz
Asıl komik olan sessiz kalıp efendi takılıp bu işlerin düzeleceğini düşünmek burası öyle bir ülke değil hocayı ya da futbolcuları savunmuyorum hepsinin hataları var ama onların hatalarının olması demek hakemlerin bizi doğramasını gerektirmez taraftarın da hakemi geç demesini tepki vereceksin gol kaçabilir takım kötü olabilir bunlar futbolun içinde olan şeyler ama hakemlerin bile isteye yaptıklarına sessiz kalırsan bu hep devam eder çünkü işler böyle yürüyor malesef

Asıl komik olan sessiz kalıp efendi takılıp bu işlerin düzeleceğini düşünmek burası öyle bir ülke değil hocayı ya da futbolcuları savunmuyorum hepsinin hataları var ama onların hatalarının olması demek hakemlerin bizi doğramasını gerektirmez taraftarın da hakemi geç demesini tepki vereceksin gol kaçabilir takım kötü olabilir bunlar futbolun içinde olan şeyler ama hakemlerin bile isteye yaptıklarına sessiz kalırsan bu hep devam eder çünkü işler böyle yürüyor malesef

Efendi takılın diyen yok ki. Kulübün başında başkan var Td var. Senle benmi gidip posta koyacağız Tffye. Yaptırım gücün yok. Seni herkes işine gelince müşteri işine gelince holigan işine gelince kötü gün dostu görüyor. 4 yıldır rezalet bir Galatasaray var. Hem başkanları hemde teknik ekip olarak. Sen böyle bir kulübü doğramaya kalksan sana kimse bişi demez... Bizim derin Galatasarayın tek işi içerisinde kaos çıkarmak. Kulübün hayrına 1 iş yapan olmayacak. Sonrada suçlu taraftar. Geçiniz

Üst Alt