Erman Toroğlu: "Galatasaray'a hakem yardım etti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erman Toroğlu: "Galatasaray'a hakem yardım etti"

İlk yediğimiz gol öncesini konuşmadılar.
Belhandaya yapılan ilk yarıdaki penalti poziysonunu göstermediler.
Hala algı yapıyorlar.
Aslında onlar da iyi biliyir neyin ne olduğunu ama 2 hafta önce başak'in arayı açması ile dibe vuran reytingler şimdi tavan yaptı ya onu iyice kullanmak istiyorlar.

yahu adamın tarzı bu zaten neden bugun kızıyorsunuzki sadece ezelden beri böyle.
bugun puan bıraksaydık veya yenılseydık ibbnın kazandığı penaltıdan yuruyecekti bizde helal erman dobra adamsın dıyecektık.bugun ibfbjklılar aynı seyı soyluyor
günün kaybedenine şirin gözükmek gibi bi huyu var. aynı mevzu ahmet çakarda da var mesela. şike mevzusunda bizide ortaya çekmek için kendısını ılk o parçalamıstı.

Başakşehir ne zaman şaibeli bir şekilde puan alsa o haftaki Galatasaray maçında ortalıgi iki gri pozisyon üzerinden velveye veriyorlar. Tesadüf mü acaba? Başakşehiri konuşan yok.

Ahmet cakarin da ermanin da ikisini ust uste koyup bilmem ne yapayim. Bunlarin ikiside hukumeti yalamaktan salyalari akmis. Pecete verelim de silsinler agizlarini yuzlerini

En çok şu adamın gerçek yüzünün çıkmasına seviniyorum.

2006 Denizli-Fener maçı sonrası mor suratı, 2001 yılında ki Galatasaray düşmanlığı ve algıları ile bunu son 1-2 yıla bakıp Galatasaray taraftarı ilan edeceklerdi nerdeyse.
Azizle arası bozuk olduğu için fenere çok sallardı eskiden o yüzden bizim taraftara yıllardır hoş göründü son yıllarda da nedenini bilmiyorum ama bjk ye fazla sallıyordu yine bizim taraftara hoş göründü ama son haftalarda bize sallıyor

Valla bu adamın kulağına üflemişler... %100! Bu adamın yorumları böyle değildi. Sezar'ın hakkını Sezar'a verirdi. Bazen yorumlarını beğenmesek de haklı tarafları olduğunu düşünürdük ama 2-3 haftadır başka biri ekranların başında...

İzlemeyin kardeşim şu adamların programlarını başakşehirin pozisyonlarınıda konuşsana Erman kaç haftadır suskunsun. Adi adamlar sizi. Aslında bu adam Aziz düşmanı olduğu için fenere sallaması hoşumuza gidiyordu ama gerçekte Galatasaray düşmanı herifin tekidir

Üst Alt