erman toroğlu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erman: "Fikret Orman'ın çokta hevesli başkan adayı olduğunu düşünmüyorum, kendisi daha çok Ali Koç ve Göksel Gümüşdağ önderliğinde TFF'ye başkan olmak istiyor herhalde, bu vesileyle Beşiktaş'ı da bırakırım diyordur, sonra 4 sene rahat TFF' de. Bu böyle bir beyin jimnastiği, her türlü jimnastik yapmak lazım. "

asporda suan olayı bilim kurguya bağladılar.
robatlar ligi olacak gelecekte robotlar maçlardan sonra hakem hakkında konusan biri değilim vs diye konuscaklar diyolar

Erman: "Yorumculuğum döneminde 2 maçı tekrar ettirdim, ispatladım ama. Biri Fener-Rize maçıydı diğeri herhalde Antep. Kolay iş değil, hakemin filan kabul etmesi lazım. Öyle kural hatası deyip tekrar ettiremezsiniz, 1000 tane iş var.

Bu pozisyon bana göre de penaltı değil top oyunda değil ama komite ona bakmaz, eylemi yapan Rizeli dirseği vururken eylem tamamlandığında top oyunda, tam tersi de olsa gol olmadı, sonuca etki etmedi. Burada denecek tek şey var; hakem hatası. Çok gördüm bunlardan. "

Üst Alt