Erol Bedir: "Bazı kulüp başkanları beni aradı arkandayız dedi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bedir: "Bazı kulüp başkanları beni aradı arkandayız dedi"

Bizde arkandayız Bedir. Yürü kim tutar seni. Nasıl yendik ama uhahuhaaha

hqdefault.jpg

Galatasaray a çok büyük operasyon çekiliyor hemde çok büyük. yönetimin bir şeyler yapmadı farz geçen senedir beri yetti artık. O toplantıyı biz yapmalıyız biz bu yönetim klübün hakkını yediriyor işler iyiye gitmiyor bu konu falcao danda transferdende kadrodanda önemli. Galatasaraya darbe yapılmaya çalışılıyor.

Yeni bir bildiri mi geliyoooor ahah yine üst üste koyup presleyecez srfsizleri

Ilk piyasaya ciktigindaki hali ile simdiki hali arasinda dünyalar kadar fark var.

Burada övüyorduk zamaninda yaptigi aciklamalari falan. Serefsizler furyasina katilmis kendisi de. Kimi arkana aliyorsan al, hepinizi üst üste koyariz evelallah. Galatasaray bi cakar feleginiz sasar.

Ilk piyasaya ciktigindaki hali ile simdiki hali arasinda dünyalar kadar fark var.

Burada övüyorduk zamaninda yaptigi aciklamalari falan. Serefsizler furyasina katilmis kendisi de. Kimi arkana aliyorsan al, hepinizi üst üste koyariz evelallah. Galatasaray bi cakar feleginiz sasar.
Sponsorları İstikbal, Boydak grubunun ve ceo su fener üyesi. Ayrıca Erol Bedir 2-3 ay önce ağlıyordu para yoktu kulüpte birden nakit akışı filan sağlandı. Bu sene ağlaması boşuna değil.

Üst Alt