Fatih Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor"

47259

Fatih Terim: "Dünyanın en iyi taktiğini belirleyin, çok iyi bir fizik kaliteniz olsun, istatistikleriniz muazzam tablolar çizsin, bir de buna ilaveten takımın motivasyonunu yüksek tutun... Bunlar bile mutlaka başarı gelecek demek değildir."

Terim: "Galatasaray'da büyük camia, büyük marka ve büyük takım olmanın avantajlarının yanı sıra büyük bir inanç ve büyük bir birleşme var."

Terim: "Geçenlerde bir yemekte güzel bir tanımlama oldu: "Zihinsel bütünleşme". Çok hoşuma gitti bu iki kelime. Birçok şeyi anlatıyor. Sinerjiyi, duayı, enerjiyi, birliği, beraberliği... Her şeyi içine katıyor."

Terim: "Tüm yaşadıklarımızı anlatırken bile inanın bana o kadar uzun sürüyor ki. Bizi bu güçlü bütünleşme ve inanç hedefe ulaştırdı."

Terim: "Daha evvel de biz bu bütünleşme ile tarih yazdık. İnşallah daha niceleri olacak. Ama önce sırada, sözlü ve yazılı hayallerimizi hayata geçirme zamanı. Allah yardımcımız olsun."

Terim: "Neler mi yaşadık? Söylediğim bir laf vardı "Organize ama amatör kötülük" diye. Eğer bizimle ilgili bu sezonun ve bu şampiyonluğun bir hikayesi yapılacaksa, başından sonuna kadar bu kötülüğün mimarları ile mücadeleyi hiç bırakmamak lazım."

Terim: "Tüm sezon birçok karşılaşmada hakkınız yeniyor. Yetmiyor, ceza üzerine ceza alıyorsunuz. O da yetmiyor, 17 kulüp siz Ş. Ligi maçına gitmişken, ne demek istedikleri pek belli olmayan, söylenene göre birbirlerinden habersiz, bir bildiri ile karşı karşıya kalıyorsunuz."

Terim: "Tabii bizim için bunu kimlerin yaptığı kimlerin hazırladığı kimlerin servis ettiği biliniyor. Bütün ülke de biliyor. Onun için biz burada sonuca bakmalıyız. Galatasaray'a karşı olduğu kesin."

Terim: "Bunu da geçiyoruz, karşınızda 10 maç ceza almış bir teknik adam var. Hatta daha sonucu açıklanmamasına rağmen şu anda kupasıyla beraber 11 oldu. 11 maç takımının başında olamamış ama iki kupa kaldırmış bir takımın teknik direktörü var.

Terim: "Anlatırken basit geliyor ama Galatasaraylılardan ricam, unutmamak lazım unutturmamak lazım yapılanları. 'İşimizi yapalım, bırakalım bunları, odaklanalım' diyorsunuz. Bu sefer kulüp pasaportlu, ayarı kaçmış birkaç yorumcu çıkıp hadsizce ve mesnetsizce emeğinizi karalıyor."

Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor."

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

Terim: "Hak yiyip 'Gak' diyenlere, gecemizi gündüzümüze karıştırıp inancımızı daha çok artıranlara tekrar geçmiş olsun."

Terim: "Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. O yüzden ben daha fazla konuşarak acıyı artırmak istemiyorum. Allah herkese önce vicdan rahatlığı sonra da huzur versin."

Terim: "Önce ocak ayını, ardından sezon sonunu işaret etmiştim. Buna sadece transfer değil, tesisten tutun, altyapıya, gerekli ekipmanlardan tutun, kamp ve eğitimlere kadar geniş bir perspektiften bahsediyorum. Galatasaray'ın geleceğinin inşa edilmesi için ciddi mesai verdik."

Terim: "Başarıyı ve kupaları kovalayıp, bu arada da bize karşı kurulmuş ittifakla mücadele edip bir de bunları yaptık. Yine 3 kulvarda en iyisi için yola çıkıyoruz."

Terim: "Bizimle yola devam edecekler, edemeyecekler, aramıza katılacaklar... Hepsinin teknik olarak planlamasını yaptık. Artık imkanlarımız ve UEFA sınırları dahilinde yöneticilerimiz uygulamaya geçecekler."

Terim: "Taraftarlarımızdan ricam var. Lütfen transfer haberlerine temkinli yaklaşın. Muhakkak ki herkesin gönlünde bir aslan yatıyor ama bilesiniz ki burada Galatasaray'ın bugünü, önümüzdeki sezonu ve sonraki sezonları için en iyisini yapmaya çalışan bir grup var."

Terim: "Son olarak, kendi adıma bu şampiyonluğun bir payı varsa, bunu bu sene kaybettiğim babam Talat Terim'e adıyorum."

Terim: "Herkesten de bir ricam var. Bu sene ne yaşandıysa, unutmadan ve unutturmadan ama doyasıya ve keyifle şampiyonluğu yeni sezonun başına kadar kutlayalım. Tekrar tüm Galatasaraylılara şampiyonluklarımız, kupalarımız kutlu olsun."

More
Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

Terim: "Bir kulüp başkanı çıkıyor günahınızı alıyor. Camiasını tatmin etmek için şov yapmaya kalkıyor."

More
Terim: "Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. O yüzden ben daha fazla konuşarak acıyı artırmak istemiyorum. Allah herkese önce vicdan rahatlığı sonra da huzur versin."

hoca ortaligin anasini s............ adeta

Terim: "Anlatırken basit geliyor ama Galatasaraylılardan ricam, unutmamak lazım unutturmamak lazım yapılanları. 'İşimizi yapalım, bırakalım bunları, odaklanalım' diyorsunuz. Bu sefer kulüp pasaportlu, ayarı kaçmış birkaç yorumcu çıkıp hadsizce ve mesnetsizce emeğinizi karalıyor."

Terim: "Önce ocak ayını, ardından sezon sonunu işaret etmiştim. Buna sadece transfer değil, tesisten tutun, altyapıya, gerekli ekipmanlardan tutun, kamp ve eğitimlere kadar geniş bir perspektiften bahsediyorum. Galatasaray'ın geleceğinin inşa edilmesi için ciddi mesai verdik."

More

More

hoca ortaligin anasini s............ adeta
mavi gözlü kolpacının beynine taarruz etmiş resmen

LongMellowChafer-small.gif

Üst Alt