Eski BJK-FB Yöneticileri Kalkavan ve Çavuşoğlu'nun Feto ile Görüntüleri Ortaya Çıktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski BJK-FB Yöneticileri Kalkavan ve Çavuşoğlu'nun Feto ile Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Bizim topçuların Feto'yu ziyaret görüntülerini Odatv çıkarmıştı.

Bu görüntüler sızalı baya oldu ama bu görüntüleri paylaşmadı odatv.Fb'ye çalışan bir site olsa gerek.
ülkede ne kadar sol kesime hitap eden yazar ve basın organı varsa hepsi fenerli nerdeyse , sözcü ve cumuhriyet takip ederdim artık yüzlerine bile bakmıyorum.Satılık hepsi , oysa bu ülkede devrimleri hep Galatasaray yapmış , düzene hep Galatasaray karşı çıkmış..

neyse bize biz yeteriz.

Onların şahsi hayatları o,biz biliyorduk Fetocu olduklarını tabi de,bunun Fb-Bjk bağlantısı önemli.

bak hacım diyorumki bunlar ezelden beri cemaatteydi zaten. çok eskiden beri yani. ee bu şahıslarda yakın tarihe kadar sureklı bu kulüplerin yönetimlerinde yer aldı. bunun sonucu ve cevabı çok basit cemaat üyesiyken o kulüplerde de görev aldılar. kaldıki ihsanın bu konuda çok açıklamaları vardı cemaatin gücünü beşiktaşa herzaman yaymak istemişimdir gibilerinden. sebebinide detaylıca açıkladı. ee bu dediklerim cemaatin ülke içerisinde cirit attığı her yerde övüldüğü dönemlere ait.

fenerbahçeden ise ömeri falan geç ablasının kim olduğu ve adamın kendisinin kulüpte aldığı roller ortada.asıl odaklanman gereken nihat özdemirin as baskan veya 2.baskanki olumlu cemaat açıklamaları.açıklamalar youtubda mevcut sorunun tam cevabı aslında o video olabilir.

sarper al için rahatlasın 2. paragraf ilk cümle işini görür

İhsan Kalkavan FETO'ye Takım Almış

Fethullah Gülen'in 1996 yılında, Beşiktaş'ta yöneticilik yapan İhsan Kalkavan'a Nişantaşıspor'u aldırtıp takımın başına geçirmiş. Nişantaşıspor, örgüte ait Asya Finans ve Işık Koleji tarafından finanse edilmiş. Gülen'in planları kısa sürede ortaya çıkmış bir de takım başarısız olunca başta İhsan Kalkavan olmak üzere bütün FETÖ'cü yöneticiler takımı bırakıp kaçmış. Kalkavan durumu, "'Futbola da sızdılar' lafları çıkınca hemen orayı terk ettik" sözleriyle itiraf bile etmiş.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>İhsan Kalkavan FETO'ye Takım Almış

Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberleri | Samsunspor

bak hacım diyorumki bunlar ezelden beri cemaatteydi zaten. çok eskiden beri yani. ee bu şahıslarda yakın tarihe kadar sureklı bu kulüplerin yönetimlerinde yer aldı. bunun sonucu ve cevabı çok basit cemaat üyesiyken o kulüplerde de görev aldılar. kaldıki ihsanın bu konuda çok açıklamaları vardı cemaatin gücünü beşiktaşa herzaman yaymak istemişimdir gibilerinden. sebebinide detaylıca açıkladı. ee bu dediklerim cemaatin ülke içerisinde cirit attığı her yerde övüldüğü dönemlere ait.

fenerbahçeden ise ömeri falan geç ablasının kim olduğu ve adamın kendisinin kulüpte aldığı roller ortada.asıl odaklanman gereken nihat özdemirin as baskan veya 2.baskanki olumlu cemaat açıklamaları.açıklamalar youtubda mevcut sorunun tam cevabı aslında o video olabilir.

Bjkliler biz bu adamı kovduk kulüpten,bizi ele geçiremedi falan diyor da ondan dedim.

alttarafı beşiktaşsın seni ele geçirip napacaklar de geç reis. klasik beşiktaş saçması muhabbetler

Benim üzerinde durduğum nokta şu,Fbliler Bjkliler istediğini diyebilir sorun yok.Şikeci dendiğinde nasıl akla ilk Fenerbahçe geliyorsa,bizim de adımızın FETÖcü'ye çıkması.Anadolu deplasmanlarında bu tezahüratları duymak istemiyorum şahsen.Kamuoyunu etkiliyorlar kendi saçmalıklarıyla,bunu engellemek lazım.Yoksa Fenerliler her zaman bize bilmem cemaat takımı,saray takımı vs. diyordu sorun yok desinler.

sarper al için rahatlasın 2. paragraf ilk cümle işini görür

İhsan Kalkavan FETO'ye Takım Almış

Fethullah Gülen'in 1996 yılında, Beşiktaş'ta yöneticilik yapan İhsan Kalkavan'a Nişantaşıspor'u aldırtıp takımın başına geçirmiş. Nişantaşıspor, örgüte ait Asya Finans ve Işık Koleji tarafından finanse edilmiş. Gülen'in planları kısa sürede ortaya çıkmış bir de takım başarısız olunca başta İhsan Kalkavan olmak üzere bütün FETÖ'cü yöneticiler takımı bırakıp kaçmış. Kalkavan durumu, "'Futbola da sızdılar' lafları çıkınca hemen orayı terk ettik" sözleriyle itiraf bile etmiş.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>İhsan Kalkavan FETO'ye Takım Almış

Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberleri | Samsunspor

Eyvallah. :D

Bjkliler biz bu adamı kovduk kulüpten,bizi ele geçiremedi falan diyor da ondan dedim.
Geçsinler bu işleri Sarper öyle söyle :) Galatasaray da o videoda görünen dönemin futbolcularının hangisine jübile yapmış? Hele ki hem milli takım hem de Galatasaray başta olmak üzere muazzam bir kariyere sahip olan Hakan Şükür gibi bir futbolcuya dahi jübile yapılmadı. Yapılmamasının nedeni de tam olarak buydu zaten. Bu adamlar profesyonel oyunculardı parasını verdik oynattık sonra da gönderdik. Gelmişler nağme yapıyorlar cacık beyinliler.

birde hernekadar transfer yapsalarda dikkat edin eskiden bjk ve fenerin borç batağı para krizi haberleri çıkmazdı hep bize giydirirlerdi artık fener ve bjknında bu haberleri fazlaca çıkıyor. sıcak para krizi bol bol konusuluyor. bunun nedeni yıllarca yönetimlerde yer alıp son bi iki yıldır hasır altı edilen isimlerin yönetimlerde artık olmayısı mıdır acaba.
bilinmez tabi

birde hernekadar transfer yapsalarda dikkat edin eskiden bjk ve fenerin borç batağı para krizi haberleri çıkmazdı hep bize giydirirlerdi artık fener ve bjknında bu haberleri fazlaca çıkıyor. sıcak para krizi bol bol konusuluyor. bunun nedeni yıllarca yönetimlerde yer alıp son bi iki yıldır hasır altı edilen isimlerin yönetimlerde artık olmayısı mıdır acaba.
bilinmez tabi
Acik konus osmancim bir halt anlamadim.

Geçsinler bu işleri Sarper öyle söyle :) Galatasaray da o videoda görünen dönemin futbolcularının hangisine jübile yapmış? Hele ki hem milli takım hem de Galatasaray başta olmak üzere muazzam bir kariyere sahip olan Hakan Şükür gibi bir futbolcuya dahi jübile yapılmadı. Yapılmamasının nedeni de tam olarak buydu zaten. Bu adamlar profesyonel oyunculardı parasını verdik oynattık sonra da gönderdik. Gelmişler nağme yapıyorlar cacık beyinliler.

O dönem bu adamlar Türk futboluna sızmak için her yolu denedi. Bizim yaş grubu daha iyi hatırlar bunları. Beşiktaşlılar söylediklerinle haklı o konuda haklarını teslim etmek lazım. İhsan Kalkavan eli ile kulübü ele geçirmek istediler. Seba buna izin vermedi. Sonrada bunlar yok oldu gitti. Orada Seba'nın duruşunu ve mücadelesini taktir etmek lazım. Mevzu işleri gerçekler üzerinden konuşmak. Şimdi bu adamlar bize tabiri caizse bok atıyor diye biz bunlarla mücadele etmiş bir adamın kemiklerini sızlatmak zorunda değiliz. Ak-Kara her zaman ortaya çıkıyor nasılsa.

Aynı şekilde bize de sızmaya çalıştılar. İşin komik tarafı tarihinin en iyi kadrosuna sahip Galatasaray'ın bu işlerle bağdaştırılmaya çalışılması. O takımın o dönem ezip geçemeyeceği takım yoktu Türkiye'de, kaldı ki o 4 yıl Fenerin esamesi bile okunmadı. Biz milli takımın hocası ile Beşiktaş milli takımın yardımcı hocası ile yola çıktı biz 4 seneyi kapattık arkadan da hep Beşiktaş geldi. Fener neyin peşinde onu da sormak lazım :D

O dönem bu adamlar Türk futboluna sızmak için her yolu denedi. Bizim yaş grubu daha iyi hatırlar bunları. Beşiktaşlılar söylediklerinle haklı o konuda haklarını teslim etmek lazım. İhsan Kalkavan eli ile kulübü ele geçirmek istediler. Seba buna izin vermedi. Sonrada bunlar yok oldu gitti. Orada Seba'nın duruşunu ve mücadelesini taktir etmek lazım. Mevzu işleri gerçekler üzerinden konuşmak. Şimdi bu adamlar bize tabiri caizse bok atıyor diye biz bunlarla mücadele etmiş bir adamın kemiklerini sızlatmak zorunda değiliz. Ak-Kara her zaman ortaya çıkıyor nasılsa.
Benim Süleyman Seba'ya ve İhsan Kalkavan eli ile bjk'yi ele geçirmeye çalıştıkları hususuna bir lafım yok zaten. Seba dik durmuş ve buna müsaade etmemiş eyvallah tamam da aynı kulübün taraftarları sanki Galatasaray'ın başına cemaatçi bir başkan veya yönetim gelmiş gibi konuşmasınlar o zaman. Sonuç olarak bu İhsan Kalkavan bu kulüp de yöneticilik yapmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum? Yönetici düzeyinde videoları çıktığında da aynı duruşu göstersinler o zaman. Gerçi stadyum açılışlarında başkanlarının duruşunu çok net gördük. Yalamadığı yer kalmadı hanzonun.

Aynı şekilde bize de sızmaya çalıştılar. İşin komik tarafı tarihinin en iyi kadrosuna sahip Galatasaray'ın bu işlerle bağdaştırılmaya çalışılması. O takımın o dönem ezip geçemeyeceği takım yoktu Türkiye'de, kaldı ki o 4 yıl Fenerin esamesi bile okunmadı. Biz milli takımın hocası ile Beşiktaş milli takımın yardımcı hocası ile yola çıktı biz 4 seneyi kapattık arkadan da hep Beşiktaş geldi. Fener neyin peşinde onu da sormak lazım :D
He ya hiç sorma :D Hadi 4 sene üst üste şampiyon olmamızı malum örgüte bağladın da Uefa ve Süper kupayı nasıl bağlayabiliyorlar onu anlayabilmiş değilim :D Hani şikecispor taraftarı olursun tamam da hiç mi akıl izan sahibi değiller anlamak mümkün değil.

O halde milli takımın Euro 2000 şampiyonasında taktığı çeyrek finalist apoletini, dünya kupası üçüncülüğünü vs... bunları da bağlasınlar şikeci embesiller.

yıllarca seba yönetimlerinde olup sebanın tanımıyla "yönetimin hınzır çocuğu" olan kalkavan sebayla giriştiği başkanlık yarışını kaybedince "birdaha ne aday olurum nede yönetimlere girerim" diyerek ayrılması nasıl seba tarafında yok edilmiş sayılıyor ve kemikleri sızlıyor anlamadım. bir seba duruşu birde fenerin milli mücadeleye katkıları anlatıla anlatıla hiç bitmeyecek.

yapmışlar işte bişekilde bulaşmışlar galatasaraya attıkları bok atarken onlarada sıçramış. basit.

Üst Alt