Eski BJK-FB Yöneticileri Kalkavan ve Çavuşoğlu'nun Feto ile Görüntüleri Ortaya Çıktı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski BJK-FB Yöneticileri Kalkavan ve Çavuşoğlu'nun Feto ile Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Su seba muhabbetine ayri bitiyorum zaten. Sebanin kim oldugunu ne oldugunu bilmeyen ergenler herifi efsane bir sahsiyet saniyorlar. Acip arastirsalar ne oldugunu gorecekler halbuki. Bin kere yazdik burada.

Bırakın bu işleri bu ülkede Fethullah Gülen ile ilişkisi olmayan takım mi varmış da konuşuyorsunuz. Son iki Cumhurbaşkanıniz bile onun öğrencilere düne kadar Baba dedikleri adamdı şimdi mi tü kaka oldu Fetö

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Benim Süleyman Seba'ya ve İhsan Kalkavan eli ile bjk'yi ele geçirmeye çalıştıkları hususuna bir lafım yok zaten. Seba dik durmuş ve buna müsaade etmemiş eyvallah tamam da aynı kulübün taraftarları sanki Galatasaray'ın başına cemaatçi bir başkan veya yönetim gelmiş gibi konuşmasınlar o zaman. Sonuç olarak bu İhsan Kalkavan bu kulüp de yöneticilik yapmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum? Yönetici düzeyinde videoları çıktığında da aynı duruşu göstersinler o zaman. Gerçi stadyum açılışlarında başkanlarının duruşunu çok net gördük. Yalamadığı yer kalmadı hanzonun.

He ya hiç sorma :D Hadi 4 sene üst üste şampiyon olmamızı malum örgüte bağladın da Uefa ve Süper kupayı nasıl bağlayabiliyorlar onu anlayabilmiş değilim :D Hani şikecispor taraftarı olursun tamam da hiç mi akıl izan sahibi değiller anlamak mümkün değil.

O halde milli takımın Euro 2000 şampiyonasında taktığı çeyrek finalist apoletini, dünya kupası üçüncülüğünü vs... bunları da bağlasınlar şikeci embesiller.

Devrelerin yandığı buradan belli zaten :D ''Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil'' demiş ya Fuzuli bunlara laf anlatmak da cidden Fuzuli.

Devrelerin yandığı buradan belli zaten :D ''Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil'' demiş ya Fuzuli bunlara laf anlatmak da cidden Fuzuli.

Orada da bir tek Galatasaray'lı futbolcular mı vardı diye savunmaya çalışıyorlar.

2002 de ilk 11

Ümit Davala-Galatasaray
Hakan Ünsal-Galatasaray
Fatih Akyel-Galatasaray
Bülent Korkmaz-Galatasaray
Hasan Şaş-Galatasaray

Okan Buruk-Galatasaray çıkışlı
Hakan Şükür-Galatasaray çıkışlı
Tugay Kerimoğlu-Galatasaray çıkışlı
Emre Belözoğlu-Galatasaray çıkışlı

İLK 18: Arif-Galatasaray, Ergün-Galatasaray, Suat-Galatasaray

Rüştü-Alpay-Yıldıray-İlhan var ilk 11 de.

sene 2009 beşiktaş şeref tribünü.başkan o onurlu stadın şerefli tribününe sızan bir fetocuya haddini bildirip temizlenmiş beşiktaşlılık duruşunu anlatırken.
demiroren+9.jpg

Orada da bir tek Galatasaray'lı futbolcular mı vardı diye savunmaya çalışıyorlar.

2002 de ilk 11

Ümit Davala-Galatasaray
Hakan Ünsal-Galatasaray
Fatih Akyel-Galatasaray
Bülent Korkmaz-Galatasaray
Hasan Şaş-Galatasaray

Okan Buruk-Galatasaray çıkışlı
Hakan Şükür-Galatasaray çıkışlı
Tugay Kerimoğlu-Galatasaray çıkışlı
Emre Belözoğlu-Galatasaray çıkışlı

İLK 18: Arif-Galatasaray, Ergün-Galatasaray, Suat-Galatasaray

Rüştü-Alpay-Yıldıray-İlhan var ilk 11 de.
Ahahahhahah yaparlar inanırım :D Beyin fukarası şikeciler deyince kızıyorlar sonra :D

aynen, bunun takimlarla ne alakasi var. bize hizmet edenlerde fenerbahceside besiktaslisida bu adamla temas kurmus.
Turkiyede acilen bu psikopat dinciler hepsi idam edilmeli yoksa ulkenin sonu irak ve suriye gibi olur.

bir ulkeyi din yonetemez!!! dinsiz insandan daha hayir vardir, en azindan kopek gibi kendilerini 90 tane bakire icin patlatmazlar

Bırakın bu işleri bu ülkede Fethullah Gülen ile ilişkisi olmayan takım mi varmış da konuşuyorsunuz. Son iki Cumhurbaşkanıniz bile onun öğrencilere düne kadar Baba dedikleri adamdı şimdi mi tü kaka oldu Fetö

Benim Süleyman Seba'ya ve İhsan Kalkavan eli ile bjk'yi ele geçirmeye çalıştıkları hususuna bir lafım yok zaten. Seba dik durmuş ve buna müsaade etmemiş eyvallah tamam da aynı kulübün taraftarları sanki Galatasaray'ın başına cemaatçi bir başkan veya yönetim gelmiş gibi konuşmasınlar o zaman. Sonuç olarak bu İhsan Kalkavan bu kulüp de yöneticilik yapmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum? Yönetici düzeyinde videoları çıktığında da aynı duruşu göstersinler o zaman. Gerçi stadyum açılışlarında başkanlarının duruşunu çok net gördük. Yalamadığı yer kalmadı hanzonun.

He ya hiç sorma :D Hadi 4 sene üst üste şampiyon olmamızı malum örgüte bağladın da Uefa ve Süper kupayı nasıl bağlayabiliyorlar onu anlayabilmiş değilim :D Hani şikecispor taraftarı olursun tamam da hiç mi akıl izan sahibi değiller anlamak mümkün değil.

O halde milli takımın Euro 2000 şampiyonasında taktığı çeyrek finalist apoletini, dünya kupası üçüncülüğünü vs... bunları da bağlasınlar şikeci embesiller.

al sana kaniti.
Fethullah Gulen'in duası ile kazandığımız UEFA Kupası'nın goruntuleri... - YouTube

Helal olsun iste bunu anlamiyor millet

Bunlardan en fazla yararlananlar kandirildik diyip isin icinden siyrildilar

Ekşide bize zaten fena sallıyorlar bu ekşi zaten toplumu tahrik etmekten başka bir işe yaramıyor. Faydalı kullananda var ama toplum mühendisliği yapıp insanları trolleyende çok fazla insanların maaşı boyu kilosu kökeni her şeyi aşağalanıyor bu yorum yaznlar ne tür bir yaratık çok merak ediyorum biraz psikolojik sorunu olan biri ordaki sallama yorumları kafasına takıp intihar bile edebilir ciddi el atılması lazım oraya

LG-K500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt