Eşref Hamamcıoğlu: "Heyecandan ziyade merak var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eşref Hamamcıoğlu: "Heyecandan ziyade merak var"

Dün akşam uyudun mu sorusuna

"Dün akşam uyudum. Çok çalıştığım için rahat uyurum."

"Heyecandan ziyade merak var."

Kalabalık tatminkar mı sorusuna

"Yağmur şartlarına rağmen katılım çok 4000 4500 civarı katılım bekliyorum."

"İçinde bulunduğumuz durum adaylar arasında seçim olmasının önüne geçti kritik bir seçim."

"Seçim centilmenlik içerisinde geçti."

4 bine ov yüksek katılım diyolar. Fb 28 bin katılımlı seçim yaptı ne anlatıyor bunlar. Çağ dışıyız bu konuda

Fb yoldan geçeni mi yaptı bilmiyorum ama daha demokratik olduğu kesin. Bizde kapalı kutu gidiyor. Şuradan birinin bize üye olabilmesi imkansıza yakın.
Sevgili Habib, süreçleri takip etmeyip varsayıma dayalı yorum yapıyorsun. Aç bir gün FB kongresi ya da Mali kurulunu izle, nasıl tipler var görürsün. Öyle demokrasiye ihtiyaç yok Galatasaray'da.

Fb yoldan geçeni mi yaptı bilmiyorum ama daha demokratik olduğu kesin. Bizde kapalı kutu gidiyor. Şuradan birinin bize üye olabilmesi imkansıza yakın.

Yaw adamlar seçimde, genel kurulda kürsüde teknik direktöre taktik veriyor, bunu oynat şunu oynatma diyor; Ali Koç bile hocamıza iletirim diye cevap veriyor.

Olmaz olsun öyle üye.

Bizden daha demokratik kurum mu var(bak kulübü geçtim)

Bizim takım şampiyonlar ligi şampiyonu olsa üyelerin yarısı ertesi gün yönetimi, hocayı falan eleştirir.

Yaw adamlar seçimde, genel kurulda kürsüde teknik direktöre taktik veriyor, bunu oynat şunu oynatma diyor; Ali Koç bile hocamıza iletirim diye cevap veriyor.

Olmaz olsun öyle üye.

Bizden daha demokratik kurum mu var(bak kulübü geçtim)

Bizim takım şampiyonlar ligi şampiyonu olsa üyelerin yarısı ertesi gün yönetimi, hocayı falan eleştirir.

Beyler yapmayın allah aşkına, fb örneğim iyi olmamış onu anladım da. 8 bin toplam oy kapasitesi olan yerde demokrasi şöleninden bahsedilemez.

Ya görmediniz mi seçimden çekilen ışın çelebi 6 başkan adayı geleneğimize ihanet falan diyor. Böyle bir zihniyet.
Bizdeki de doğru değil. Hiç katılmıyorum size. Başka bir çözüm bulunabilir. Adnan Polat’ın zamanında böyle bir düşüncesi vardı. Destekliyordum o fikrini.

Üst Alt