Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 1-0 Yunanistan | 1. Yarı | TRT | 22 Haziran

Defans, Ofans bosver haci.

Milli Takim'da hepsi kötü zaaten, her 14-15 Yilda bi Adam gibi Kaleci/Forvet gelir okadar :D:D

:D:D

Bence su dünya kupasina gideriz, birseyler de yapariz.

Selcuk Inan

Nuri

Arda

Burak

Sercan Sararer

Gökhan Töre

Kerim Frei

Semih

edit: + Ömer Toprak :D

Iyi ve genc oyuncular geliyor.

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 1-0 Yunanistan | 1. Yarı | TRT | 22 Haziran

Biz daha iyi oyunculara sahibiz, Yunanistan daha iyi bir takım. Türk Milli Takımı takım olmayı beceremiyor bi türlü. Takım olmayı becerdiğimizde ne yapıldığı ortada. WC2002 ve EURO2008

her 2 günde takim degisirse nasil taki olacaksin, Türkiyenin en kötü kalecisi Rüstüdür benim gözümde senelerdir aynisini derim , her seferinde kalede sorun yasatirken gittiler önemli macta (volkanin cezali oldugu son macta) kaleyi rüstüye verdiler. kaleci hatasindan gol yedik. dedigim gibi durmadan takim yeniden kuruluyor bir mac iyi oynayan diger mac oynamiyor veya yerinde oynatilmiyor

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 1-0 Yunanistan | Devre Arası | TRT | 22 Haziran

-----------------Volkan------------------

-Gökhan---Semih--Ömer-----Hakan--

-------Nuri Sahin--Selcuk Inan------

-Sercan-------Kerim Frei--------Arda---

----------------Burak--------------------

Duruma Göre... Topal, Töre, Emre Colak ve ve ..

Sikinti, Sag Sol Bek+ Forvet.

Ortah Sahamiz iyi olur.

İzmir bornovada maçı izlediğim yerde karşımda kim var tahmin edemezsiniz..Robinho karşımdak, masada maçı izliyor lan şaka gibi..Fotografını cekip koyucam şimdi foruma.Yoksa benim aklıma gelen şey mi acaba yok artık :S

bu macta 2-2 / penaltılar gibi bir durum olabilir

İzmir bornovada maçı izlediğim yerde karşımda kim var tahmin edemezsiniz..Robinho karşımdak, masada maçı izliyor lan şaka gibi..Fotografını cekip koyucam şimdi foruma.Yoksa benim aklıma gelen şey mi acaba yok artık :S

Adam sadece bir tek söylecek.

"June 25" ... :D

Hayirli olsun :coffee:

almanya ezer dedik,yunanistan futbol oynamiyor adeta güresiyor,daha fazla fark olmamasi mucize...

Fakat ben genede almanyada birseyler eksik diyorum,ispanya,ingiltere ile karsilasirsa bu oyunlari yetmiyebilir,akici ve hizli topu ceviremiyorlar,belki zor gruptan felan cikti gibi gözüktüler ama adam gibi bir takimla henüz karsilasmadilar,karsilastiklari en iyi takim portekizdi,hollandanin zaten ahi gitmis vahi kalmis gelen gecen yendi...

fransa,ingiltere,ispanya,italya cok daha büyük futbol ülkeleri,bu oyunculari onlardan birine yetmiyebilir.

Zagorakis,Nikopolidis,Charisteas,Dellas... takım nereden nereye gelmiş. :(

Hocam, at resmi, robinho fln... :D

Almanlarin hep "tur sansi vardi" Hep kolay rakipler cekiyorlar, zor takimlar ile sona dogru oyniyorlar.

Tmm Hollanda vardi, ama bu hollanda nasil oldugunu gördük :D

almanya ezer dedik,yunanistan futbol oynamiyor adeta güresiyor,daha fazla fark olmamasi mucize...

Fakat ben genede almanyada birseyler eksik diyorum,ispanya,ingiltere ile karsilasirsa bu oyunlari yetmiyebilir,akici ve hizli topu ceviremiyorlar,belki zor gruptan felan cikti gibi gözüktüler ama adam gibi bir takimla henüz karsilasmadilar,karsilastiklari en iyi takim portekizdi,hollandanin zaten ahi gitmis vahi kalmis gelen gecen yendi...

fransa,ingiltere,ispanya,italya cok daha büyük futbol ülkeleri,bu oyunculari onlardan birine yetmiyebilir.

Cem erken olduğunu düşünüyorum bu yorumun. 45dk var daha.

Fotakis ile Gekas girdi. Tzavellas ile Ninis cikti.

Resim bekliyoruzzz, tatil icin gelmis olmasin :D ?

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 1-0 Yunanistan | 2.Yarı | TRT | 22 Haziran

Bu Klose'nin futbolu 34 yasina kadarmis. az sonra cikartilir birdahada sokmazlar

Üst Alt