Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | Almanya 4-2 Yunanistan | Maç Sonucu | 22 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 2-1 Yunanistan | 2.Yarı | TRT | 22 Haziran

demba ba geçen sene 16 maçta 15 gol atmış ilk yarıda ikinci yarıda 1 gol atmış sadece.ve son 13 maçta ilk 11 oynadığı halde golü yok.çok acayip valla :S

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Almanya 1-0 Yunanistan | 2.Yarı | TRT | 22 Haziran

Az önce Robinho ile konuştuk. Almanya maçında tribündeyim dedi. Transferle ilgili haber verirmisin, uçak biletini, ısmarladığın kramponları falan buldum ne iş dedim? Hafif ağzınıda büküp gülülmsemeye başladı, nerden alıyon sen bu haberleri dedi. Sen boşver, doğrumu değilmi bunlar dedim. Doğruluk payı yok demek, yüzde vermem, öyle işte dedi. Amma yuvarlak konusuyon dedim. Neyse seni fazla zorlamayayım, yine konuşuruz dedim.

8jOtU.jpg

Sezai sen karşı tarafı nasıl görüyorsun ya ? :D

Az önce Robinho ile konuştuk. Almanya maçında tribündeyim dedi. Transferle ilgili haber verirmisin, uçak biletini, ısmarladığın kramponları falan buldum ne iş dedim? Hafif ağzınıda büküp gülülmsemeye başladı, nerden alıyon sen bu haberleri dedi. Sen boşver, doğrumu değilmi bunlar dedim. Doğruluk payı yok demek, yüzde vermem, öyle işte dedi. Amma yuvarlak konusuyon dedim. Neyse seni fazla zorlamayayım, yine konuşuruz dedim.

8jOtU.jpg

Sezai çok samimiyim kaç para istiyorsun ?

aha... GOLLL, Khedira nasil vurdu be

8jOtU.jpg

Ne tribünü bee adam tam karşımda hatunlarla makara yapıyor..Yemin billah izmirde adam :S

bu yunanıstan bır gol daha atar gekas yazar

Bu kaleci okadar LES ki... Aykut bundan daha iyidir...

Üst Alt