Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

bu maçta bile bu kadar heycanlanıyosa, almanya karşısında eskasa öne geçersek ercan taner kalpten gider...

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu | NTV

Dediğim gibi adam alternatifsizlikten seçmiştir.

Tolunay kafkas ile Hiddink'in futbol anlayışı birbirine çok zıt adam ne yapsın Tolunay'ı.

Federasyon kendi yönlendirebileceği isimleri önermiştir Hiddinkte mecbur kalmıştır.

Guus Hiddink'in 1990-1991 sezonunde Fenerbahçe'yi çalıştırdığı dönemde futbolcusu olan Oğuz Çetin'i istediği, hatta Oğuz Çetin'i, teklifi kabul etme şartlarından biri olarak öne sürdüğü konuşulurken, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Hiddink'e yardımcı olarak öncelikle Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı düşündüğü ortaya çıktı.

Hayır senın dediğin gibi değil.Bir kaç kayank daha bunu yazmıştı neyse gitse hepimiz için iyi olur..Hadi kolay gelsin..

adamları geçen sene kötü kadroları ile yenemedik.bu sene süper kadroları var ama yendik.hakikaten hiç ayarımız yok..

Bu İsmail Köybaşı hakikaten sağlam sol bek... Arif Erdem'in dediği kadar var bu adam.

1-tuncayı milli takıma alan zihniyetin ben taaa ...:mad:

2-arda allahına kurban olsun seni çekemeyen fbliler ve saçma gsliler...tek başına bir takım olduğunu yine gösterdi.arkasına baltayı ayhanı koyarsan rezil olur tabi adam.koy arkasına emreyi ismaili otur dünya yıldızı izle!!! nokta.;)

3-emre takımın tek başına omurgası olmuş vaziyette...helal.:tiphat:

4-böyle önemli bi maçı kadıköyde oynatan mantığa hayran kaldım...saha tarla gibi.hatta bi kaç pozisyonda defansta bizimkiler paslaşırken tümseklerden sekti yön değiştirdi top.onlardan biri başımıza bela olsa hesabını kim verecek? saha kalitesini koltuk sayısıyla orantılı sanan beyinsiz ezikler mi? yazık.:mad:

5-onur rezaletti...çok şaşırdım:eek:

onur yetenekli bir kaleci ama ömrümde gördüğüm en ballı kalecidir..

Ayağa kalkmayan cimbomlu olsun diye tezahurat etmek.

Hem de milli maçta.

Yazık.

6 puanla baslamak cok önemliydi. En büyük rakiplerimizden birtanesini 0 puanda birakmis olduk. En azindan 2.lik icin baya rahatlamis olduk. Tabiki bos birakmamamiz gerek. Almanya´dan da 4 puan en kötü ihtimalle 3 puan alabilecegimizi düsünüyorum. Tabiki o zamana kadar Hiddink biraz oyun anlayisini oyunculara asilamali. Öndeyken daha sistemli ve rahat oynamayi ögretmeli. Zamanimiz var. Ben cok ümitliyim

Şu Emre bizde olsaydı ne var? Gerçekten orta sahamıza kalite getirirdi.

Bu galibiyet çok iyi oldu. İkinci yarıda daha etkiliydik, bunun üstüne kırmızı kart ekmeğimize yağ sürdü.

Üst Alt