Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

Sen milli takımın Almanya ile oynayacağı maçtan önce Arda sakatlandı diye , "Almanya'ya handikaplı vereceğim ,biramı alıp maçımı izleyeceğim" diyen üye değil misin ? Gelmiş burda ahkam kesiyorsun

Evet dedim o an sinirlen herkes burada neler dedi biliyormusun? Benim dediklerimi yargılamak sana kalmadı.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 4.Maç | Azerbaycan 1-0 Türkiye | 12 Ekim | Maç Sonucu

fbliler simdi bir yerine kina yaksinlar gördük onlardan kurulu olan milli takimi yazik...

Evet dedim o an sinirlen herkes burada neler dedi biliyormusun? Benim dediklerimi yargılamak sana kalmadı.

o zaman başkalarının sözlerini provakatörük diye yargılamak da sana kalmıyor değil mi? O gün senin yaptığın zamanında Fatih Terim var diye angut fenerlilerin yaptıklarından farkı ne, o bir provakatörlük değil mi ?

Lütfen kullandığımız tabirlere dikkat edelim!

Nihat, Tuncay, Özer, Hakan Balta ve Semih gibi oyuncularla 2012'ye gidemeyiz. Oyuncu tercihlerinde çok yanlış yapılıyor. Şöyle bir kadro kuramadı Hiddink.

- Volkan -

- Gökhan - Toraman - Servet - İsmail -

- M.Topal -

- Hamit - Emre -

- Volkan - Mevlüt - Arda -​

Bizim oyuncularda cok yetenekliler ya, ceza sahasina gereksiz ping-pong paslarla girmeye calisiyorlar. Basrolde Tuncay, Semih.

Herkes önce kendi yorumlarını gözden geçirsin, Rijkaardı eleştiriyor diye birisine cahil demek de , Rijkaardcılar diyip o hocaya güvenen taraftarlarımızı başka bir grup gibi göstermek de yanlıştır, üstelik milli maç konusunda bunların konuşulması en büyük yanlıştır, ne oluyor bu foruma ?

o zaman başkalarının sözlerini provakatörük diye yargılamak da sana kalmıyor değil mi? O gün senin yaptığın zamanında Fatih Terim var diye angut fenerlilerin yaptıklarından farkı ne, o bir provakatörlük değil mi ?

Konuyu nerden nereye getirdin benim takımımın oyuncuları göz göre göre harcanıyorsa Oğuz yüzünden o an içimden geleni söylerim. Bu başlıkta Rijkaard'A sallamakla onun ne alakası var.Fatih Terim zamanında sakat adam oynatılmışmı fenerliler konuşuyor?

oguz cetin gitsin bu adam fatih terim istifasini verdigi zaman niye gitmedi ?

bukadarda koltuk aski olurmu ?

demekki tek sorumlu fatih terim degilmis, niye sizde sapkanizi alip gitmediniz ?

abdullah avci gelsin en iyi tercihleri yapcagindan eminim ama bizim medya onuda

bitirir!

Valla ben de anlamıyorum kardeş

İyi o zaman anlamadığın bir konu hakkında yorum yapma. ;) Rijkaardcılar nedir arkadaş? Sen bu adamı beğenmiyorsun, karşı taraf beğeniyor. İnsanlar sizin yorumlarınızı provokatif bulunca, fikrimi belirttim diyorsunuz ama başkalarının düşüncelerini de Rijkaardcılar diyerek küçümsüyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Konuyu nerden nereye getirdin benim takımımın oyuncuları göz göre göre harcanıyorsa Oğuz yüzünden o an içimden geleni söylerim. Bu başlıkta Rijkaard'A sallamakla onun ne alakası var.Fatih Terim zamanında sakat adam oynatılmışmı fenerliler konuşuyor?

yahu ben sadece senin başkasına laf etmene tepki verdim renkdaş, yoksa konunun elbet alakası yok ama başka bir üyeye laf söylemeni yadırgadım, neyse büyütmeyelim .

Yav bakın bunu forumda daha önce de gördük yaşadık. Adının altında parçalı üye veya Sarı kırmızı yazmayan üye dışında hal ve hareketleri ile diğer üyelere örnek olması gereken kişiler içinden gerçekten hiç hoş olmayan ağır sözler ve ithamlar duyuyoruz. Abdullah abi burda ben seni tanır sever sayarım abimizsin. Dediklerini dinlerim. Saygı duyarım. Bu mesajı görüyorsan artık bu ve bundan sonraki durumlarda yaşanması muhtemel olaylara karşı bir konuşma bekliyorum. Her iki tarafa da karşı.

Türk futbolcusunu gaz vermeden oynatamazsin,Hiddink ve Rijkaard tabiki iyi hocalar ama sanki bize uymuyorlar,örnegin Schusterde simdiden isik görünüyor,Almanlar dilimizden daha iyi anliyor sanki.

Üst Alt