Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | Maç Sonucu | 7 Ekim - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | Maç Sonucu | 7 Ekim

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | 7 Ekim | Maç Sonucu

Maçı Belaruslu ve Hırvat 2 arkadaşla izledim, ikisi de Sabriye defalarca bi taraflarıyla güldü.. Bu yetenek yoksunu adam, takımımızın kaptanı ve milli takımın değişmezlerinden :SS:

Maçı Belaruslu ve Hırvat 2 arkadaşla izledim, ikisi de Sabriye defalarca bi taraflarıyla güldü.. Bu yetenek yoksunu adam, takımımızın kaptanı ve milli takımın değişmezlerinden :SS:

Bıkmadınız mı artık Sabri'ye yüklenmekten Galatasaray'da ayrı milli takımda ayrı yükleniyorsunuz,suç atılacak bir adam arıyorsanız Servet'e atın ...

Dün akşamki maç sabaha kadar oynansaydı almanya bizi yine yenerdi. Dün akşam ben birşey farkettim. Aykut Kocamanın "umarım futbolcularımız milli maçlardan sakat dönmez" sözü etkili olmuş. Bunu medya önünde söyleyen adam kendi futbolcusuna fazla asılma kasma kendini filanda der. Dün akşam Gökhan Gönül resmen rölantiye almış oynuyordu. Hiç kendini zorlamadan. Lig maçlarında köpek gibi saldıran adam milli maçta kedi gibiydi. İleri bindirme yok hiçbirşey yok. Bir kere ileri çıktı ondada gol pasını verdi. Ama istekli oynamadığı her halinden belliydi. Sadece onda bitmiyor tabi olay. dün akşam Servet de resmen döküldü. Rakip takımı izledi. Milli takımda göze batan işte bu diyebileceğim bir tane oyuncu yok. Hepsi vasat oyuncular. Koskoca ülke doğru düzgün futbolcu yetiştiremiyor. Klüpler yabancılara para akıtıyor ama oyuncu yetiştirmiyorlar. Bunu en çok yapan ve bana göre Türk futboluna herşeyiyle zarar veren adam Aziz Yıldırımdır. Yıllarca sınırsız yabancı alalım diye yırtındı durdu sonunda istediği oldu. Fenerbahçe buzamana kadar kaç tane oyuncu yetiştirmiş.Hiç. Galatasaray vardı ülkeye hizmet eden oyuncu yetiştiren. Ama onlarda artık Azizin yaptığını yapıyorlar. Yazık Türk futboluna.Ben bir 10 sene Milli takımdan umudumu kestim.Son olarak Oğuz Çetin defol...

Yabancı oyuncu görüşüne katılmıyorum sadece. Bence bu sınırlama yerlileri tembelleştiriyor ve fiyatlarının uçuk kaçık olmasına sebep oluyor. bu da oyuncunun bitaraflarının kalkmasına sebep oluyor. Durum böyleyken kalite gelmez. Dün en çok değinilen konu disiplindi. ilk önce bunu sağlamak lazım. Rekabeti arttırmak lazım. Ancak şunuda oyuncuya belli etmek lazım. Eğer sen daha iyi oynarsan bu formayı yabancıya değil sana giyersine inandırmak lazım.

Ben sucu oyuncularımızda bulmuyorum,Suclu varsa Oguz ve Hiddinktir.Bunlarla bu isin yürümeyecegi asikar,hele bir Euro2012 ye gidemiyelim ondan sonra göndeririz,yani is isten gectikten sonra!

Dünde Güntekin e gıcık oldum, illa bir laf sokacak Servet e ve Galatasaraya

alman kanalının da en beğendiği oyuncu Sabri imiş, orta saha olmayan adamı orta saha oynattılar, sağ bek olarak gönül'ün oynadığı oyuna da bütün dünya neresiyle güldü acaba?

Herkeste bir Sabri'ye laf atalım psikolojisi var.Sabri'yi orta sahada oynatanda suç.Lig maçlarında kendini yırtan Gökhan Gönül sayesinde 2 gol yedik.Biraz bunu da düşünelim.

şu sabri halı saha maçına alınmaz ama milli takımda oynuyor ne kullanabileceği bir beyni nede topa vurabilecek bi ayağı var dün bir ara santraforda gördüm onu başta kazım ve emre ile başlasa belki sonuç böyle olmayacaktı Hamitte rezildi gökhan da selçukta burak ta hepsi sıctı 2012 ye gidemezsek gram üzülmem bu kadar rezil bir oyundan sonra play offu bile geçemeyiz.Şu hiddink denen paragözü de yollasınlar milli takımı türk bir hoca yönetsin getir Abdullah Avcı yı şu topladığımız puan da daha az toplarsak ben de bu işi bilmiyorum

Dün çaresizce oynadık resmen.Bu kadar olamaz yahu.Tamam rakip çok iyi,ama biz tamamen ipleri kopardık,çok kötüydük çok.Yazıklar olsun...

Takım olarak çok kötüydük evet.Ama o gökhan gönül denilen adam, bazı futbol cahilleri tarafından Alves,Maicon gibi oyuncularla bir tutulan adam, sanki silah zoruyla sahaya sürülmüş gibiydi.İsteksiz olduğu her halinden belliydi.

Kendi takımında gösterdiği performanslara bakın,bir de milli takım da gösterdiği performanslara bir bakın...:eek:

O çok eleştirdiğiniz sabri de mücadele var.Bunları o yapsa küfürden geçilmez o ayrı...

Amacım,bir kişiye fatura kesmek değil.Ya da fenerbahçe antipatimi milli takıma yansıtmak değil.Gördüklerimi yazdım o kadar.

Dün hamit her şeyi anlatmış zaten verdiği röportajda.Daha ne denebilir...:eek:

Dün çaresizce oynadık resmen.Bu kadar olamaz yahu.Tamam rakip çok iyi,ama biz tamamen ipleri kopardık,çok kötüydük çok.Yazıklar olsun...

Takım olarak çok kötüydük evet.Ama o gökhan gönül denilen adam, bazı futbol cahilleri tarafından Alves,Maicon gibi oyuncularla bir tutulan adam, sanki silah zoruyla sahaya sürülmüş gibiydi.İsteksiz olduğu her halinden belliydi.

Kendi takımında gösterdiği performanslara bakın,bir de milli takım da gösterdiği performanslara bir bakın...:eek:

O çok eleştirdiğiniz sabri de mücadele var.Bunları o yapsa küfürden geçilmez o ayrı...

Amacım,bir kişiye fatura kesmek değil.Ya da fenerbahçe antipatimi milli takıma yansıtmak değil.Gördüklerimi yazdım o kadar.

Dün hamit her şeyi anlatmış zaten verdiği röportajda.Daha ne denebilir...:eek:

+1905:yenieek:

sabri yi gecin..onun yeteneği okadar...ortasaha da oynatana sorun onu...gökhan gönül servet arda rezalet diler...ben serveti 18 de bile görmek istemiyorum

Sabri dün takimimizin en iyi oyuncularindan hatta belkide en iyisiydi.

Cok güzel paslar atti, tüm pozisyonlarda vardi.

Alman televizyonunda bile söylediler bunu, futbolunu bende pek sevmem ama dün iyi oldugu gercegini degistirmez bu.

Alman televizyonunda bile söylediler bunu, futbolunu bende pek sevmem ama dün iyi oldugu gercegini degistirmez bu.

şaka de mi ? ben buraka attığı pas dışında yaptığı olumlu hiçbirşey hatırlamıyorumda

yalnız noerle geldi goller. atağı başlatan o .selçuk inan -arda oyunda olmalıydı,hamit-gökhan töre değişikliği olmalıydı ! eminim ki 2.yarı farklı olurdu!başka da diycek bişey yok.

He canim Sabri-Aurelio kalsin, Hamit ciksin. Muthis bir futbol zekasina sahipsin, yanlis anlamada buna gulerler kardesim.

siz harbiden maç falan izlememişsiniz 2 tane hücuma çıkarken rakibe pas attı kontratakyedik maç 5-1 e kadar gidebilirdi paso koşuyor 90 dk bu kadar size de koşması iyi oynuyor gibi gözüküyor olay bu

şaka de mi ? ben buraka attığı pas dışında yaptığı olumlu hiçbirşey hatırlamıyorumda

Önyargili izleyerek yaptiklarini görmemissin ozaman.

Oyunu cok güzel acti, 1-2 tane hatasi yüzüne adami bitiriyorsunuz yine, GS maclarinda bende sevmiyorum onu ama dün gayet iyiydi.

Cok dogru yerlere pas atti ve hep rahatlatti orta sahada oyunu.

Üst Alt