Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:10 | Andorra 0-2 Türkiye | MS | 17 Kasım | TRT 1 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:10 | Andorra 0-2 Türkiye | MS | 17 Kasım | TRT 1

her mac oynayan ozan tufan yerine kendi takiminda oynamayan okayla baslamasi daha dogru olurdu.

emre kilinc'i da görmek isterdim. bu hakan calhanoglu sevdasini anlayabilmis degilim.

Dl8vVz3XcAAY4qT

mert hakan sivastaki formuyla milli takımı hakediyordu ama zımbacıda fatih hoca gibi kendi calıstırdıgı oyunculara öncelik tanıyan kafada
berkay özcan ve güven yalcin hangi performansla milli takima davet ediliyor anlamiyorum

sivasta kendini yirtan emre kilinc ve mert hakan 1 dk bile süre almazken hatta davet bile edilmezken kulübünde bir sey oynamayanlari cagirip duruyor

Buyuk kaptan

"OZAN TUFAN'I TANIMIYORUM"

Karleusa, Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Instagram'da fotoğrafını beğenmesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: "O kim, tanımıyorum bile! O tweet'i duydum, 'Ne yazmış, çevirin' dedim ama çevirmediler. Kötü bir şey yazdığını anladım ama öyle bir yanıt vermedim."

ub.mesaji

Milli takım savunma anlamında gerçekten iyi durumda ama izlemesi çok sıkıcı bir takım olduk bu sefer de..Üretim konusunda çok zayıfız,hücumda cok tahmin edilebilir oynuyoruz..
Sanki isviçre,polonya gibi turnuvalara katılıp olumlu-olumsuz anlamda hicbir iz bırakmadan giden dumduz takımlar gibi olduk bu halimizle..
Tabii son 10 senemize bakınca yine de çok şükür diyelim bu takıma..

Üst Alt