Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:5 | Türkiye 1-0 Andorra | MS | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

160px-UEFA_Euro_2020_Logo.svg.png

799.png
1524776345132-png.21146
753.png

Screen-Shot-2017-04-17-at-23.09.35.png

EURO 2020 Elemeleri H Grubu 5.Hafta
Türkiye - Andorra
Vodafone Park
7 Eylül 2019 Cumartesi
21.45
TRT 1

logo yanlış olmuş

yabancı sınırı olsaydı andorra fark atsa zevkten 4 köşe olacağım maç olurdu. hiç sevmememe rağmen istemeye istemeye tff yensin derim. ama yabancı sınırı geldiği andan itibaren bu iğrenç takıma nefret kusmaya devam edecem

bu maçla alakalı iki şeyi anlamıyorum..

1-Neden İstanbul? zaten garanti maç. İstanbul seyircisi doymuş, bir seyirci. Antremanlar İstanbul'da ise ver yakın olan Sakarya'ya müthiş atmosfer olsun.

2- Neden 40 yaşındaki Emre kadroda? Bırak potansiyelli biri oynasın şu Andorra-Moldova maçlarını. Emre olmadan kazanamaz mıyız sanki? Bırakın da yeni oyuncu görelim biraz.

Bu ikisi bana göre yanlış hamleler.

bu maçla alakalı iki şeyi anlamıyorum..

1-Neden İstanbul? zaten garanti maç. İstanbul seyircisi doymuş, bir seyirci. Antremanlar İstanbul'da ise ver yakın olan Sakarya'ya müthiş atmosfer olsun.

2- Neden 40 yaşındaki Emre kadroda? Bırak potansiyelli biri oynasın şu Andorra-Moldova maçlarını. Emre olmadan kazanamaz mıyız sanki? Bırakın da yeni oyuncu görelim biraz.

Bu ikisi bana göre yanlış hamleler.
Emre umarim oynar ;) 90+90 ihtiyacimiz olacak.

sakatlanırsa bizim için iyi ama milli takım için yeni isim görmek isterdim ben. Bıktım aynı isimlerden. Şu maçlarda oynamayacaksa, ne zaman oynayacak genç isimler. Koca ülkede Emre dışında orta saha yok mu yani..
var kardesim ama cok kasma yav oynasin iste biraz zorlasin kendisini emre bir senesi var ya da yok iste. adam bu cumartesi 39sine girecek

Mert Günok
Zeki Çelik - Kaan Ayhan - Merih Demiral - Umut Meraş
İrfan Can Kahveci - Abdülkadir Parmak
Cengiz Ünder - Yusuf Yazıcı - Emre Kılınç
Cenk Tosun

Altay Bayindir dururken Sinan Bolat'in aday kadroya dahil edilmesi garip. Ilaveten Kadroda tek sol bek varken Caner Erkin ve Mert Müldür'ün düsünülmemesi ilginc. Ayrica kulüplerinde iyi performans gösteren Orkun Kökcü ve Halil Dervisoglu'nun kadroda olmasi gerekirdi. Oguzhan Özyakup ve Enes Ünal bir sey oynamamasina ragmen hep davet ediliyor mesela. Kimse de bir sey demiyor.

sakatlanırsa bizim için iyi ama milli takım için yeni isim görmek isterdim ben. Bıktım aynı isimlerden. Şu maçlarda oynamayacaksa, ne zaman oynayacak genç isimler. Koca ülkede Emre dışında orta saha yok mu yani..

Renktaş aslında Şenol haklı bu konuda. Milli takımdaki neredeyse herkes çok yeni. Emre’nin orada olması aşırı bir güven herkes için. Ben de sevmiyorum her Fener harici takım taraftarları gibi ama şöyle bir gerçek var ki Türk lider oyuncu denince akla gelen ilk isimlerden. Zaten son maçları artık. Bu sene sonunda Fenerbahçe’den gider, büyük ihtimal turnuvaya gideriz ve orada da kadroda olur ve orada emekli olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Altay Bayindir dururken Sinan Bolat'in aday kadroya dahil edilmesi garip. Ilaveten Kadroda tek sol bek varken Caner Erkin ve Mert Müldür'ün düsünülmemesi ilginc. Ayrica kulüplerinde iyi performans gösteren Orkun Kökcü ve Halil Dervisoglu'nun kadroda olmasi gerekirdi. Oguzhan Özyakup ve Enes Ünal bir sey oynamamasina ragmen hep davet ediliyor mesela. Kimse de bir sey demiyor.
Çok boş yorum yapıyorsun ya.

TFF, dün akşam gerçekleştirilen antrenmanda sakatlanan Cengiz Ünder'in A milli takım aday kadrosundan çıkarıldığını açıkladı.

Üst Alt