Euro 2020 Elemeleri H Grubu H:8 | Fransa 1-1 Türkiye | MS | 14 Ekim | TRT 1 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mert zeki merih çağlar umut mahmut ozan okay irfan kenan burak

ortasahada top yapmakta çok zorlanırız ama hayırlısı bakalım

11 belli oldu

Dev maç öncesi Şenol Güneş kadroyu belirledi. Milli takımımızın ilk 11'inde Arnavutluk maçına göre 4 farklı futbolcu bulunuyor. Çağlar, Okay, Kenan, İrfan Can.

Kaan, Emre, Hakan ve Cenk de 11'de olmayan isimler.

Türkiye: Mert, Zeki, Çağlar, Merih, Umut, Mahmut, Ozan, Okay, Kenan, İrfan Can, Burak

Askeri operasyonlardan ötürü milliyetçilik coşkusu arttı ama başkanı nihat, hocası şenol, futbolcusu emre olan takımı desteklemek içimden hala gelmiyor..

Beraberlik sürpriz olmaz. Gol atmakta zorlanabiliriz ama kolay gol yiyeceğimizi düşünmüyorum.
Arnavutluk son maçta kale önünde biraz soğukkanlı ve becerikli olsaydı 3 tane rahat yerdik umarım Fransa ya karşı böyle pozisyonlar vermeyiz.

Ben de kaybedersek bile fazla gol yiyeceğimizi sanmıyorum. Tek veya iki farklı 2-0 veya 2-1 falan gibi bir skorla yeniliriz yenilsekte.

Akıllı bir oyun ve sakin kalarak beraberlik koparabilmek mümkün aslında ama ben maalesef yenileceğimizi ve Izlanda ile final maçına çıkacağımızı düşünüyorum.

sent via GSC

Askeri operasyonlardan ötürü milliyetçilik coşkusu arttı ama başkanı nihat, hocası şenol, futbolcusu emre olan takımı desteklemek içimden hala gelmiyor..

Milli takım sadece o kişilerin milli takımı mi, yoksa tüm ülkenin milli takımı mı

Bir kere bunu idrak etmek lazim

Milli takımda kuruluşundan beri rakip takımlarının oyuncuların davet edildiği takım oldu. Volkan Demirel de oynadı, Ibrahim Toraman da oynadı, Hasan Şaş da oynadı.

futbolcuların aşırı motive olmaması lazım

saha içinde kalınmalı

malesef taraftarımıza da bu konuda güvenemiyorum

en ufak şeyde gaza gelebilirler, marş ıslıklayabilirler

tff yetkililerinden bazıları gerekirse tribünde otursunlar ve kontrol etsinler

Üst Alt