Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:5 | Türkiye 1-1 Ermenistan | MS | 8 Eylül | TRT 1 - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:5 | Türkiye 1-1 Ermenistan | MS | 8 Eylül | TRT 1

ermenistan'ı da yenersin be bu kadar da değil. bu merih'i en iyi dönemlerinde bile beğenmezdim ama çağlar'ın bu kadar gerilemesini yadırgadım. yurtdışı yapmış topçularımız saman alevi gibi parlayıp söndüler. en son bir arda turan oldu sanırım nispeten istikrarlı olan.

Bu forum neden boyle yaf ? Kendi oyuncusuna bildigin hakaret ederken gelen topa vurup gol atti diye bir oyuncuyu ars'a cikartiyor ? Oynasin hele 3-5 mac ondan sonra yorumlariz Bertug'u. Halil aldigi kisitli surede iyi islerde yapti. Gidin Cengiz'i, Cenk'i, Orkun'u hatta Hakan'i elestirin. Hem tecrubeli (Cenk haric diyelim) hemde beklentilerin yuksek oldugu isimler. Halil bizde yedek yedekleyen yerli mecburiyeti sebebiyle alinmis bir isim ki hedef forvet de degil.
bence rezaletti halil, insallah bizim maclarda ihtiyac duymayiz.

bence rezaletti halil, insallah bizim maclarda ihtiyac duymayiz.

Bence degildi renkdas. Halil'den ne istedigin ve nasil oynattigin onemli.

Takim kotuydu diyorum komple. Karsi karsiya BAY'da kacirdi, Cengiz'de kacirdi vs.. Ben hani olabilir demiyorum ama bu bir oyuncuyu les yapmaz. Gorusune saygi duymakla birlikte fikrimi de belirteyim. cok kotu bir 3.bolge kurgumuz vardi. BAY'i da cok hatali oynatti. Halil de olsa Icardi de olsa kotu gozukurdu samimi soyluyorum bir pozisyon ustunden vurmaya gerek yok.

Çok fazla skandal kararlar var bu maçta.

İlk 11 mi daha facia, sonradan giren oyuncu tercihleri mi daha facia yoksa Kazımcan gibi kadroda tek orijinal sol bek olan adamın maç kadrosunda dahi olmaması daha mı facia karar veremiyorum.

Bence degildi renkdas. Halil'den ne istedigin ve nasil oynattigin onemli.

Takim kotuydu diyorum komple. Karsi karsiya BAY'da kacirdi, Cengiz'de kacirdi vs.. Ben hani olabilir demiyorum ama bu bir oyuncuyu les yapmaz. Gorusune saygi duymakla birlikte fikrimi de belirteyim. cok kotu bir 3.bolge kurgumuz vardi. BAY'i da cok hatali oynatti. Halil de olsa Icardi de olsa kotu gozukurdu samimi soyluyorum bir pozisyon ustunden vurmaya gerek yok.
oyun kurgumuz ile ilgili dediklerine katiliyorum, ama ben henuz halilin iyi bir macini izlemedim. yusuf sari neden oynamaz, abdulkerim neden oynamaz. cengiz nasil 90 dk sahada kalir bunlar zaten epic fail ama halil ayagina gelen hicbir pozisyonda faydali olamadi.

Üst Alt