Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:8 | Türkiye 4-0 Letonya | MS | 15 Ekim | TRT 1 - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2024 Elemeleri D Grubu H:8 | Türkiye 4-0 Letonya | MS | 15 Ekim | TRT 1

Almanya'da olmasaydık çok üzülürdüm

Müthiş bir taraftar desteğiyle turnuvada olacağız şimdiden heyecanlandım

Almanlar boşuna bizimkilerle hazırlık maçı ayarlamadı Kasım'da. Turnuva için prova yapmak istemişlerdir :asd:

Epey karışır buralar yazın. Hele hele gruplardan falan çıkarsak Almanya felç olur yine o gün.

almanya ha

180px-2006_FIFA_World_Cup.svg.png

özeti izledim de spiker ne abartmış yav sanki savaşa falan gitmişiz de onu anlatıyor gibi yani ne gerek var bu kadar abartmaya ben anlamadım letonya'ya karşı oynuyon bir de ne abartması bu kadar çözemedim cidden
Yine mehter marsı caldi. Muhtemelen kupada da herkes eglenirken bizimkiler bunu calacak.

2016da ayniydi yine ayni. Bu bi spor savaş dğl. Iyi vakit geçirin eğlenin işte

Dedigim gibi, 39 yasindayim, adamlar her turnuvada oldular ve en az bir turda atlarlar ki finalleri, yarilari, ceyrekleri var. Aslinda bakarsan, Turkiye olarak ders cikarilmasi gereken bir "spor" ulkesi ki futbolda ekol durumdalar. Yalniz bu yeni jenerasyonlari benim icin son 35 yilin en zayifi, kotu degil ama zayiflar, bakalim bir ilk yasanacak mi ?
2010'a katılmadılar diye hatırlıyorum. Ama dediğin gibi bağımsızlığını kazandığından beri bütün turnuvalarda olmaya çalışan bir takım

Yooo degil biz zaten guclu rakiplere karsi otomatikman basarili oluyoruz otomatikman motivasyon en buyuk sorunumuz letonya litvanya estonya

Bu adamlarin kapanacagi belli nasil hirvatlari acik alanda yakalayacagimizi biliyorduk buda aynisi kadro ona gore olmali ismail yuksek bu macta neden oynar ? hangi topu kesicek toplasan kaleye 5 kere gelemezler
aga
mactan maca kadro degisecek diye bir kural yok
muhtemelen relasyonlari guclendirmek istiyor, oyuncular biraz birbirini tanisin istiyo milli takim kurarken bu da onemli

sonucta 4-0 kazandik, en son gulen yine montella oldu

1-0 dan sonra Letonya az kalsın çeviriyordu maçı. Bizim en büyük sorunumuz rahatlık. 1-0 da tamam maç bitti geçmiş olsun moduna geçti topçular. Letonya nin ölüm baskısından sonra çok şükür deyip tekrar maça geri döndük.

Üst Alt