Eurobasket | Türkiye 58-64 Litvanya | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurobasket | Türkiye 58-64 Litvanya | Maç Sonucu

Cevap: Eurobasket | Türkiye - Litvanya | Ntvspor | Canlı

Bu arada fb'nin yeni transferlerinden Tamane 8 sayı 7 ribaund, Babkina 3 sayı 2 ribaund 6 asist ile oynadı ilk yarıda Yunanistan'a karşı.

Aslansın Petronyte:) beni mahçup etmedin.

Yalnız çok kötüyüz ya,hazırlık turnuvasındaki takım nerede şu an ki takım nerede.Pota altında Nevriye ile ciddi üstünlük kurabiliriz devam etmek gerekir.

Bu arada fb'nin yeni transferlerinden Tamane 8 sayı 7 ribaund, Babkina 3 sayı 2 ribaund 6 asist ile oynadı ilk yarıda Yunanistan'a karşı.
Ntvspor onların maçınıda vermiyor.Aynı gruba düşersek bekli verirler. Bu gidişle yarın slovakya ile oynayacağımz maç gruptan çıkma maçı olur.

Alban'ı maçlarını izlemek lazım.

Litvanya direk rakibimiz. Onları yenersek diğer turda gruptan çıkma şansımız olur. Litvanyaya yenilirsek yarın Slovakya ile gruptan çıkma maçı oynarız. Bir dahaki turdada işimiz çok zor olur.Kazandığımız puanlar diğer gruba gidecek. En az 2 galibiyet almamız lazım.

Aslansın Petronyte:) beni mahçup etmedin.

Yalnız çok kötüyüz ya,hazırlık turnuvasındaki takım nerede şu an ki takım nerede.Pota altında Nevriye ile ciddi üstünlük kurabiliriz devam etmek gerekir.

Hoca'nın 2.planı yoktu demekki. Maçın başında Nevriye'yi durdurdular hücumda saçmaladık.

Bu Saziye´ye herkes küfür edioyordu burda transfer ettigimizde, ama spiker ayakta kalan tek oyuncumuz diyor? Pek tanimadigim icin kizlari sormak istedim. Iyi transfer gibi duruyor sanki?

Üst Alt