Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2009 - TÜRKİYE | 4. olduk - Teşekkürler Hadise

Cevap: Hadise - Düm Tek Tek [Eurovision 2009 - TÜRKİYE]

5_k.20090511162250..jpg

acımasız gerçek;

sevgili hadisemiz şarkısını tanıtmak için eurovision turnesine çıkmış ve bir miktar kilo aldığı gözlenmiştir.

sonuç;

hadise %100 türk kızı olduğunu kanıtlamıştır. inanmayan kilo aldıktan sonra kalçasına ve baldırlarına baksın.

:2aloh1::2aloh1:

Karadağ'ın sahne şovunu takdir ettim :)

...

Çok iyi... Kız da hoş, kucak dansı gibi olan garip şey de gayet hoş...

Ama en hoşu, Hadise ! ... Haydi bakalım :)

Çek Cumhuriyeti, yeşillik olsun diye yarışmaya katılmış heralde :)

...

Hey Allah'ım; sanki yarışma sonucunu okul öncesi eğitim gören çocuklar belirleyecek :)

Şu Eurovision'a erkekleri ve erkeklere benzeyen bayanları çıkarmasınlar arkadaş.Hoş olmuyor.

Eurovision değil mi? görsellikte önemli..:D

Herşey yalan tek gerçek Bülent Özveren :) Bu arada İsveç nostalji yapmış.

Daha dur ikinci yarı final var. Şarkıları görmem lazım :) Diğerlerini dinlemediğim için yorum yapamam.

Ermenistan İngilizce üstüne Ermeni motiflerini ve oyunlarını eklemiş. Çalışma güzel ama eurovisiona ters.

Türkiye'den:

Armeniaaa Twelve points.

Ten points de belli Ukreyyynn.:D

Belarusdaki adam dehsetti,28 yasindaymis,her zaman her yerde sarisin erkek farki :eek:

ermenilere bak,haha,zavallilar,azerilerin milli kiyafetini alip + patates burunlu bi kari tikidi tikidi diye bir sey soyledi,ha buna tam puan verecek ulkeler olucakdir,ben yazayim da..

Türkiye'de Ermeni asıllı nüfus çok fazla. Almanya'dan nasıl bize 12 geliyorsa bizdende gidecek mecbur :D Elimizde değil.

Şu ana kadar çıkanlardan en iyisi Ermenistan'dı.

Ancak, Hadise hadise çıkaracaktır o salonda. Bundan eminim...

*Ermenistan temsilcisi kızların gözlerinde lanetlenmiş gibi bir ifade var sanki. caney caney ahey filan diyorlar

*Ermenistan'ın amacını anlayamadığım yarışma.(bkz: suphi yavrum amacın ne?)

Koop :D

Ermenistan'ın şarkı güzeldi gerçekten. Ben Çeklere takıldım eski Türkiye günleri geldi aklıma :D

Hadise

yarı final öncesi son demecinde "azeri ile evlenebilirim" diyen ve azerbaycan'dan 12 puan isteyerek bu ülkede türkiye'nin ermenistan ile yakınlaşması nedeniyle kendisine karşı açılan kampanyalara karşı acayip bir çıkış yapan şarkıcı.

Azerbaycan'da konser vermeyi de istiyormuş kendisi.eurovision'da birinci olan kişi veya grup yarışmanın ertesi günü kendisine tahsis edilen uçakla istediği ülkelere turneye çıkıor.bakalım bu kızımız bu sözü bu olası turnede tutar mı yoksa bir reklam hareketi olarak mı kalır,görmemiz pek uzak değil.

Umarim dolmalari yutmamisiz ve puanlarimiz Rusyaya,ukranyaya ve.s ulkelere gider.

Üst Alt