Eurovision 2012 Şarkısı Tanıtıldı | Can Bonomo - Love Me Back - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2012 Şarkısı Tanıtıldı | Can Bonomo - Love Me Back

Cevap: Eurovision 2012 Şarkısı | TRT 1 CANLI

Şarkı güzel. Ön yargıyla konuştuklarınızın altında kalmamak için saçma sapan yorumlar yapmayın.

Giriş müziğinde umutlandım, sonrasında tam bir hayal kırıklığı şiir okursa şansı daha yüksek :)

Yanlız bu tip şarkılar genelde yarışmada ilgi topluyor. Ne cins şarkılar baya oy topluyordu.

Güzel baslamisti ama gerisi cok beyenmedim

türkce söyleseydi keske, simdi söyledikleri sarkilar daha güzel

1. Yarı final: TÜRKİYE Sırbistan, Isveç, Gürcistan, Hollanda, Portekiz, Slovenya, Makedonya, Estonya, Belarus, Malta, Slovakya, Hırvatistan, Norveç, Ukrayna, Ermenistan, Litvanya, Bulgaristan ve Bosna Hersek.

Yarışmaya doğrudan katılan Italya, Azerbaycan ve Ispanya 1. Yarı Finalde, Ingiltere, Fransa, Almanya ise 2. Yarı Finalde oy kullanacak.

Bize oy verecek ülkeler bu sefer oy verebilecek. Hertürlü finale çıkarız. Geçen yıl bize bütün uyuzlar 2.yarı finalde idi. Oy verememişlerdi.

Cevap: Eurovision 2012 Şarkısı Tanıtıldı | Can Bonomo - Love Me Back

Çocuk sempatik , hareketli şarkı eğlenceli , kulağa hoş geliyor en azından bu sefer finale kalırız.Ama bu şarkı kazanır mı orası şüpheli.

Oy atanların %90 ının genç olduğunu düşünürsek,özellikle liseli gençlik,müthiş bir sahne performansıyla şarkının şansı var.

Eurovision'u pek ciddiye aldığım söylenemez ama, hiç değilse günlük hayatta dinleyebileceğimiz bir şarkı olsaydı. Malesef hiç iyi bulmadım, farklı bir tarz.. :)

Üst Alt