Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu?

urbanbacklog-amsterdam-private-to-public-1.jpg

GSC ailesi Tamer e mangala gelmiş..

Hayalimdeki evi geçtiğimiz ay satın almış bulunuyorum, 1 yıl kiraya verdim seneye bu zamanlar taşınacağım. Bir boşluğa düşüyor insan yalnız, şu an gayet amaçsız hissediyorum kendimi... Çok sevdiğiniz bir oyunun hikaye modunu bitirirsinizde oyunda yapacak bir şey bulamazsınız ya hani, hah işte öyle bir his.

Şehir manzaraları, yüksek, büyük gerçek çimli teras.

Müstakil evleri seviyorum ama bana göre değil, güvenlik takıntım var.

Hayalimdeki evi geçtiğimiz ay satın almış bulunuyorum, 1 yıl kiraya verdim seneye bu zamanlar taşınacağım. Bir boşluğa düşüyor insan yalnız, şu an gayet amaçsız hissediyorum kendimi... Çok sevdiğiniz bir oyunun hikaye modunu bitirirsinizde oyunda yapacak bir şey bulamazsınız ya hani, hah işte öyle bir his.

Hayırlı olsun abi güle güle otur :hat:

Evin terasında Erman Türker; abime bol bol barbekü yaparsın artık :D

Hayirli ugurlu olsun, terasda bir mac yapmak lazim artik.

Hayırlı olsun abi güle güle otur :hat:

Evin terasında @Erman Türker; abime bol bol barbekü yaparsın artık :D
Eksik olsun onun barbeküsü! Chicago Burlington Bar yerine Ankara Pavyonlarını tercih eden adamlarla işim olmaz.

Daha iyisi senin olsun güzel kardeşim eksik olma.

Onunla aramız limoni davet edeceğimi zannetmiyorum. :D
Ne üzüldüm ne üzüldüm hiç sorma. Karalar bağladım evde oturuyorum.

Saolasın abi inş :D

game of thrones onu baya meşgul ediyor konusunda en son milleti haraca bağlıyordu. Olumsuz yorum yapanlardan bir daha haber alınamıyor :D Geçen sallayım dedim korktum yazmadım
Kime ne yaptım la ben :D Saçma ve dayanaksız yorum yapanların yüzüne çıkarıp çıkarıp vurdum bir şey yaptığım yok.

O konuda bence ilisme, direk bela okuyor.
Ahahahahhahahhaah

Hayırlı olsun emmoğlu..
Maalesef teknolojik kolaylıklar öyle bir girdi ki hayatımıza; onlarla bişeyler rahatsızlık seviyesinde fazla gibi sanki, onlarsız da bazı şeyler eksik kalıyor.. Arasını tutturmak çok zor..

Eksik olsun onun barbeküsü! Chicago Burlington Bar yerine Ankara Pavyonlarını tercih eden adamlarla işim olmaz.

Ne üzüldüm ne üzüldüm hiç sorma. Karalar bağladım evde oturuyorum.

Kime ne yaptım la ben :D Saçma ve dayanaksız yorum yapanların yüzüne çıkarıp çıkarıp vurdum bir şey yaptığım yok.

Ahahahahhahahhaah

La nereye çıkarıp vurdun ? Daha westeros tarihinden bihabersin, şu havalara triplere bak. :D Ayrıca konuyu dağıtma yeni evimi tebrik et, çık.

Son düzenleme:
Üst Alt