Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu?

La nereye çıkarıp vurdun ? Daha westeros tarihinden bihabersin, şu havalara triplere bak. :D
Westeros tarihinden bir haber değilim merak etmeyesin. İki olayı birbiriyle karıştırdım ki olabilir insanlık halidir sen bilmezsin.

Ayrıca konuyu dağıtma yeni evimi tebrik et, çık.
Ya ne tebrik edeceğim allasen? Alt tarafı bir ev almışsın işte o kadar. Sen o evde oturmaya başladığında kanalizasyon boruları tıkansın klozetler taşsın ve itfaiye boruları dahi derdine derman olamasın inşallah.

İyi forumlar.

Westeros tarihinden bir haber değilim merak etmeyesin. İki olayı birbiriyle karıştırdım ki olabilir insanlık halidir sen bilmezsin.

Ya ne tebrik edeceğim allasen? Alt tarafı bir ev almışsın işte o kadar. Sen o evde oturmaya başladığında kanalizasyon boruları tıkansın klozetler taşsın ve itfaiye boruları dahi derdine derman olamasın inşallah.

İyi forumlar.
Mehmet renktasim yanlis analama ama hakkini vermek lazim, cok kaliteli beddua etti.

İyi forumlar.

Canım yaa hadi inş. :D

5FmJtK.gif

Tam cuk oturan bir söz vardır aslında kemikli falan ama ağır kaçar ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet verir o yüzden yazmıyorum. Ek olarak münafıkların bedduası tutmaz diye biliyorum, sıkıntı yok.
Ne demek istediğini anladım lakin ilginçtir benim beddualarım genelde tutar onu söyleyeyim de sonra bana gelip ağlamayasın neden böyle oldu diye :D

Üst Alt