# Evgen Khacheridi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Evgen Khacheridi

250011944.jpg

Tam adı: Yevhen Hrihoroviç Haçeridi
Doğum tarihi: 28 Temmuz 1987 (29 yaşında)
Doğum yeri: Melitopol, Sovyetler Birliği
Boyu: 1,98
Mevkii: Stoper
Kulübü: Dinamo Kiev
Sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2017

Sözlesmesi bitiyor. Kule gibi bir stoper. Boy ortalamasi 1,30 olan savunmamiza katki saglayacaktir.

Yanina elbette teknik bir stoper gerekiyor. Balta ve saglam olursa Serdar yedek olur.

Semih-Koray-Chedjou sutlanmali.

'' Boy ortalamasi 1,30 olan savunmamiza katki saglayacaktir. ''
:asd22::D:hat:

Oyuncuya gelirsek bonservisi uygun olacaksa ve sakatlık geçmişi temizse alınabilir.

Murat Urhan
Reis bence kendini kanıtlamış bir stoper almak şart Raúl Albiol-Pepe-Adil Rami-Mamadou Sakho-Benatia gibi böyle kariyerli kendini kanıtlamış bir stoper alalım yanında Koray bile oynasa olur

Sakho'yu bende isterim ama en fazla kiralarız. İkisini birden alacaksak iyi olur. Khacheridi işimizi görür.

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

1.5 yıllığına kiralayabiliriz reis Sakho'yu lvpl zaten yeterki git maaşını bile biz ödiycez gibi bir haber okumuştum bir yerde Kloop'da gitsin dedi Sakho için onu düşünmüyorum dedi iyi bir başkan olsa başımızda Sakho-Khacheridi tandemi kursa yediğimiz gollerin onda birini bile yemeyiz

1.5 yıllığına kiralayabiliriz reis Sakho'yu lvpl zaten yeterki git maaşını bile biz ödiycez gibi bir haber okumuştum bir yerde Kloop'da gitsin dedi Sakho için onu düşünmüyorum dedi iyi bir başkan olsa başımızda Sakho-Khacheridi tandemi kursa yediğimiz gollerin onda birini bile yemeyiz

Bocchetti,Serdar Tasci isimleri falan geciyor yine. Bunlarin alacagi adam yerli veya sakat yabanci olur. Rezil herifler Khacheridi'yi falan bilmez.

Bocchetti,Serdar Tasci isimleri falan geciyor yine. Bunlarin alacagi adam yerli veya sakat yabanci olur. Rezil herifler Khacheridi'yi falan bilmez.

Khacheridi'yi ukrayna liginde izliyorumda reis harbi sağlam bir duruşu var adamın 1.98 boyu var ama Mertesacker gibi ağır hantal cılız veya tek hamleli stoper değil bu oğlan

Zaten sıplamasa bile hava topu bırakmaz bu ligde işte benim gördüğüm tek sınıtısı tabi 2 metre olunca adam çok çevik ısıran bir stoper olamıyor işte yanına Sakho olur iyileşirse Serdar olur agresif daha mücadeleci bir stoper koyacanki yerden-havadan top bırakmıycan

Reis şimdi çok iyi olmasada 2-3 yıl amatör şubede stoper oynadım yani az buçuk stoperler konusunda bir bilgim var

Aklım almıyor bizim takım 17-21 yaş arası oğlanlardı hep bizim defans tandeminin boy ortalaması bile +1.85 dir her türlü

Kocaa Galatasaray'ın defansı 1.80 dir en fazla boy ortalaması onlarda sıçramayı bilmiyor hani inan bizim defans 4'lüsünden sağlam defansları olan amatör şubeler var

Ukraine+v+France+iAV4DnQt4fkl.jpg

[TABLE="class: auflistung, width: 307"]

Anavatandaki isim:
Хачеріді Євген Григорович

Doğum tarihi:
28 Tem 1987

Doğduğu il:
Melitopol, Zaporizhya Region
221.png

Boyu:
1,98m

Uyruğu:
177.png
Ukrayna

Mevki:
Defans - Stoper

Ayak:
sağ ayak

Oyuncu danışmanı:
ProStar

Güncel kulüp:
Dynamo Kyiv

Takıma katılma tarihi:
1 Tem 2009

Sözleşme bitiş tarihi::
30.06.2017

[/TABLE]

Çokça yerde önerildiğini görmüşsünüzdür ,

Boy: 1,98 m

Kilo: 85 kg

Normalde bizim takımımızda uzun zamandan beri gelip geçen stoperleri gördüğümüzde şu fiziğe hiçbir özelliği olmasa sadece doğru pozisyon alsa , yediğimiz gollerın yarısına yakın bi kısmını yemeyiz , + agresif bir oyun tarzı olduğu ifade ediliyor

Takımının en çok kazanan 2. ismi diyorlardı Yarmolenkodan sonra 2,250 M civarı sanırım . Sözleşme uzatmak için henüz herhangi bir anlaşması yok. Taş çatlasa 6 aya sözleşmesi biteceği için 1.5M civarına gelir .

Hayal edilen stoper tipi şuan anlayacağınız. Kuzeyli , futbolun olgun yaşlarında , fizikli , ücreti makul , oyun içinde aktif + Kievden Türkiyeye gelmesi için ikna etmek zor olmaz siyasi sebeplerden dolayı.

https://www.youtube.com/watch?v=Qa0G1--uyGU

Üst Alt