Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır?

şu şartları kabul edecek garı bulursanız evlenin,

Enistenın sözleşme şartları

a. aşağıdakilerden sorumlu olacaksın:
1. giysilerimin ve çamaşırlarımın düzenli olduğundan;
2. üç öğün yemeğimi odamda düzenli bir şekilde yediğimden;
3. yatak odamla çalışma odamın tertipli tutulduğundan, özellikle de çalışma masamı benden başka kimsenin kullanmadığından.

b. toplumsal sebepler kaçınılmaz bir şekilde gerektirmediği takdirde benimle tüm kişisel ilişkini keseceksin. özellikle aşağıdakileri talep etmeyeceksin:
1. evde seninle birlikte oturmamı;
2. seninle dışarıya ya da seyahate çıkmamı.

c. benimle ilişkinde aşağıdakileri gözeteceksin:
1. benden fiziksel yakınlık beklemeyecek, bana hiçbir şekilde sitem etmeyeceksin;
2. istediğim anda benimle konuşmayı keseceksin;
3. istediğim anda yatak odam ya da çalışma odamdan şikâyet etmeden ayrılacaksın.

d. beni çocuklarımızın önünde sözlerin ya da davranışlarınla aşağılamayacaksın.

Aramızda yaşlı evli erkekler de olduğuna göre biraz amme hizmeti yapalım istedim..

28337620_567543810281429_1031255677385191189_o.jpg

Bu sabah güne hanımıyla kavga ederek başlayanlar bu post altında buluşuyor , likelarınızı eksik etmeyin.

sabah temizliğe kadınlar gelecekti ,işe gitmeden önce ona hazırlık yapıyordu ,fırsat bulamadı kavga etmeye

sonra mesaj attı "gelmediler Sertan yine ortada bıraktılar beni"

geçmiş olsun yazdım

akşam acısını benden çıkartır

ulan maçta yok ki kaçsak ,arkadaşlarla maç izlemeye gideceğiz diyerek

bi defa kafadan maç uydurdum kaçtım,yarım saat sonra aradı "bugün maç yokmuş neredesin sen"

sabah temizliğe kadınlar gelecekti ,işe gitmeden önce ona hazırlık yapıyordu ,fırsat bulamadı kavga etmeye

geçmiş olsun yazdım

bi defa kafadan maç uydurdum kaçtım,yarım saat sonra aradı "bugün maç yokmuş neredesin sen"
yok biz sabah dozumuzu aldık , sonra da pişkin pişkin aradım ..

böyle durumlarda bir iki saat sonra arayıp , sabahki davranışın çok kabaydı ama büyüklük bende kalsın yine seni affediyorum diyorum , bir anlık yaşanan şok esnasında diyecek bir kelime bulamadığından hemen telefonu kapatıyorum

win win

geçmiş olsun yazdım

benim oğlumda binbir heves ile evlendi şimdi ise bin pişman..

arkadaşı yok beni arayıp duruyor. bekarken yapmadığımız sosyal aktiviteleri yapar olduk..

geç oldu oğlum ben eve gideyim artık diyorum. kolumdan tutup bilardoya ve pilaysteyşin salonlarına götürüyor..

benim oğlumda binbir heves ile evlendi şimdi ise bin pişman..

arkadaşı yok beni arayıp duruyor. bekarken yapmadığımız sosyal aktiviteleri yapar olduk..

geç oldu oğlum ben eve gideyim artık diyorum. kolumdan tutup bilardoya ve pilaysteyşin salonlarına götürüyor..
Hiç komik değil, üstüne çok yapmacık. Devam edip başlığı trollemezsek daha güzel olacaktır

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sabah güne hanımıyla kavga ederek başlayanlar bu post altında buluşuyor , likelarınızı eksik etmeyin.
Ben bireysel serbestliğime / özgür iradeye çok önem veren birisiyim. Laf söyletmem.

Yol ya Bekarlığa çıkar (problem yok) yahut ona göre bir kız bulacağız. Bir yardım et artık Peker bey.

Üst Alt