Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilikten Beklenti Ne Olmalıdır?

Ufaklığa bak :D

Işte yeni jenerasyon. Telefonu at; Yeni telefonun al gibi bakıyorlar bu beraberliklere / ilişkilere.

hayır ,ailenin asla bozulmaması gerektiğine dair ikimizi de karşısına alıp nasihat vermişliği var adamın

sadece annesini sinirlendirmek amacıyla yaptığı bir şaka

annesinin kapının önünde dinlediğini biliyor

hayır ,ailenin asla bozulmaması gerektiğine dair ikimizi de karşısına alıp nasihat vermişliği var adamın

sadece annesini sinirlendirmek amacıyla yaptığı bir şaka

annesinin kapının önünde dinlediğini biliyor
Ben zaten daha genel olarak konuştum.

Sertan Baba işi halledeceğini biliyoruz tabiki ;)

Baba olmak da zor be.

olm senin vücudunda ki kanın büyük kısmı kasık bölgende dolaşıyor,önce kan dolaşımını normale döndürmen lazım
Bu kız meselesine hiç girmedim nedense o kadar fazla.
Testosteron mı az; başka şeylere mi verdim kendimi yoksa başka bir neden mi var bilmiyorum. Birde biz bekarlar, kızları baya yükseklerde görüyoruz... mükemmel bir varlık olarak (Tuvalete girmiyorlar vs :D )

Kendimizi de düşük görüyoruz....hele Internet zamanında her yerde Manken varken. Tek artım 1,89 boyum var. Işe yarayabilir ilerde belki ;)

Son düzenleme:
Hayattan bazı şeyleri tam olarak yaşamadan evlenmemeli erkek adam bence.

Yani evlenirken gözünüz dışarıda kalmasın. Herşeyi yaşayın herşeyi bilin öyle evlenin.

Birde size yapılmasını istemediğiniz birşeyi asla eşinize yapmayın.

Evlendikten sonra penguenler gibi tek eşli yaşayın. Kadınlar (hepsi için değil) bunu iyi yapıyor lakin erkeklerin gözü dışarıda kalınca sıkıntılar yaşanabiliyor.

1 Senedir evliyim alyans takmıyorum. Sebebi ise dışarıda , iş görüşmelerinde yada toplu taşımalarda alyanslı erkeklere kadınlar daha fazla yanlıyor. Başıma 3 kere bu tarz olay gelince eşime açıklayarak alyans takmamayı tercih ettim. Oda saygı gösterdi.

Gerçekten erkeklerde toplu taşımalarda veya dışarıda tacize uğrayabiliyor. Başıma geldi oradan biliyorum. Kıza alyansım var evliyim farkında mısın diyorum ? Beni cezbeden evli olman zaten diyor.

Erkekler abaza olabilir , budala olabilir ama şuan ki kızlar erkeklerden daha fena.
Erkekler bioloji açıdan penguen olabilir mi ?

Yoksa daha çok toplumsal kurallar mı bizi penguen yapıyor ?

PS: Doğru bir beyanat. Kendin ile "barışık değilsen" hiç evliliğe çıkma...

Yok gitmedim reis.nl
Çok güzel ya. Biz arkadaşlar ile gitmiştik,
Türkiye - Hollanda dostluğu adına.

Bir kere çok güzel bir şehir; genç bir nüfus, güzel mekanlar, izlemeye değer mimari yapılar ve kendine has bir havası var.

Geceleri atraksiyon bol... Keyifli zamanlar geçirmek için iyi bir imkan.

Herkese tavsiye ederim.
Bekar yada evli ;)

Evet eşinizi telefona hangi isim ve resimle kaydettiniz ? ( özel isim paylaşmayınız )

Sık sık ismini yada resmini değiştirir misiniz?

Evet eşinizi telefona hangi isim ve resimle kaydettiniz ? ( özel isim paylaşmayınız )

Sık sık ismini yada resmini değiştirir misiniz?

ben gayet normal bir şekilde ismi ile kaydetmiştim

gördü

yahu başına sonuna @ işareti ekle de en azından rehberin en üstünde benim ismim olsun dedi

tamam eşeklik etmişiz ama en azından numarını ezbere biliyorum sen benimkini söyle hadi bakim dedim

söyleyemedi :D

sırıtıp mevzuyu kapattım

ama tabi ki ismin başına ve sonuna @ geldi

ben gayet normal bir şekilde ismi ile kaydetmiştim

gördü

yahu başına sonuna @ işareti ekle de en azından rehberin en üstünde benim ismim olsun dedi

tamam eşeklik etmişiz ama en azından numarını ezbere biliyorum sen benimkini söyle hadi bakim dedim

söyleyemedi :D

sırıtıp mevzuyu kapattım

ama tabi ki ismin başına ve sonuna @ geldi

Eski telefonlarda ben aaaa ekliyordum. Şimdi çok da önemli değil rehbere ulaşmak çok kolay.

hapse düşmeyip, icralık olmadan ortalama bir çeyrek asır elalemin kızını beslemek ve karşılığın çok da galiz küfürler yememek sadece dırdırına maruz kama umudu bence oldukça gerçekçi ve tatminkar bir beklentidir :) hepinize cümleten geçmişler olsun...

Üst Alt