Evra Bugün İmzaya Geliyor İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şurda haftalardır sol bek adına gram bir şey göremediğimiz halde evraya yaşı yüzünden burun kıvıranlar var. Bakınız epl, serie a görmüş adamı bizim lig ne kadar zorlayabilir? Deneyim bazı şeyleri ekarte edebilir yaşı sorun değil iyi işler yapabileceğine ben inanıyorum

Evra yaşı ve Marsilya'dan ayrılış şekli itibariyle 6 aylığına uygun bir ücret karşılığında gelebilir. Hatta performansına bağlı olarak +1 yıllık opsiyonda koyulabilir lakin konu içinde bahsedildiği üzere yarım sezonluğuna 1.250 milyon Euro verilirse bu hamle sorgulanır.

Bu lige 34 luk Roberto Carlos ta geldi ama bir numarasını göremedik. Insaalh arkadaşların dediği gibi olur ligin içinden geçmese de olur. Aslında değerlendirilmesi gereken en önemli husus adamın sorunlu olması taraftara tekme atmak ne demek..

Dönemlik için çok iyi tansfer olur. Kaç yaşında olursa olsun Türkiye 'de farkını gösterecektir. Mariano'ya yakın bir katkı verir. Bence bir nebze daha güçlendik.
1,25 biraz fazla.

Yarım sezon başarılı olur diyoruz da, olamama ihtimali de yüksek. Riskli bir transfer. Bizim ligde rahat oynar diyoruz ama De Jong'a da öyle diyorduk, belli olmuyor bu işler.

Son tercih olmalı bence, zaten bizden başka talibi olduğunu sanmıyorum.

De jong ile alakası yok.De jong bize gelmeden 2-3 sene önce bitmişti zaten.Bu adam ondan çok daha profesyonel ve daha geçen yıllar neler yaptığını biliyoruz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yorumlara baktım da %70 olumlu bakıyoruz :D

De jong ile alakası yok.De jong bize gelmeden 2-3 sene önce bitmişti zaten.Bu adam ondan çok daha profesyonel ve daha geçen yıllar neler yaptığını biliyoruz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yorumlara baktım da %70 olumlu bakıyoruz :D

Geçen yıl ne yaptı? Marsilya'da iyi değildi bence. Yaşı da fazla yani, bunun form düşüklüğü var sakatlığı var.

Başka seçenek olmadığı için eleştirilecek bir durum yok. Bekleyip göreceğiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt